Lubią grać w Drzonkowie

W Drzonkowie od 12 do 14 czerwca rozegrane zostaną ORLEN OLD BOYS VOLLEYBALL CUP 2015 XX Mistrzostwa Polski Old Boy’ów w Piłce Siatkowej im. Wojciecha Zielińskiego.

Impreza z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Ubiegłoroczne mistrzostwa były rekordowe. Zagrało 55 drużyn. W turnieju wzięło udział 571 zawodników, rozegrano 104 mecze. Organizatorami obok Profesjonalnej Liga Piłki Siatkowej S.A byli Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji, Lubuski Związek Piłki Siatkowej i Województwo Lubuskie.

- Miejsce rywalizacji jest doskonale znane na sportowej mapie nie tylko Polski. Tutaj rozgrywane były duże międzynarodowe imprezy w pięcioboju nowoczesnym. Ośrodek w Drzonkowie dysponuje nowoczesnymi obiektami. Posiada doskonałe zaplecze m.in. pływalnię o olimpijskich wymiarach. Jest to świetne miejsce do wypoczynku i rekreacji – mówi prezes Lubuskiego Związku Piłki Siatkowej, Józef Bartkowiak.

Były trener męskiej reprezentacji i czołowych polskich klubów Waldemar Wspaniały wielokrotnie uczestniczył w czempionacie oldbojów. – Z roku na rok organizacja jest coraz bardziej profesjonalna. Drzonków  cieszy się znakomitą renomą wśród grających, mieliśmy tutaj m.in. odpowiednią opiekę medyczną i rehabilitacyjną – powiedział Waldemar Wspaniały.

Podobne słowa wypowiadało wielu uczestników mistrzostw 2014. Czuli się w Drzonkowie jak w domu. Gdy swego czasu potrzebny był telebim do obejrzenia finału Ligi Mistrzów pomiędzy Bayernem Monachium i Borussią Dortmund, to organizatorzy również o to zadbali.

Waldemar Wspaniały podkreśla, że właśnie na mistrzostwach oldbojów niektórych kolegów z boiska spotyka się raz do roku w Drzonkowie.

ORLEN OLD BOYS VOLLEYBALL CUP 2015
XX Mistrzostwa Polski Old Boy’ów w Piłce Siatkowej im. Wojciecha Zielińskiego


Termin: 12 - 14.06.2015 Drzonków

12.06.2015 – godz. 18.30 – rozpoczęcie mistrzostw

Zawody zostaną rozegrane w sześciu kategoriach wiekowych:
powyżej 35 lat (rok urodzenia 1980 i starsi)
powyżej 40 lat (rok urodzenia 1975 i starsi)
powyżej 45 lat (rok urodzenia 1970 i starsi)
powyżej 50 lat (rok urodzenia 1965 i starsi)
powyżej 55 lat (rok urodzenia 1960 i starsi)
powyżej 60 lat (rok urodzenia 1955 i starsi)

Termin zgłoszeń upływa: 25-05-2015. Po wyznaczonym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane.

O tegorocznym czempionacie będziemy na bieżąco informować na naszym portalu.

Formularz zgłoszeniowy, oświadczenie oraz komunikat organizacyjny znajdują się w zakładce imprezy

Powrót do listy