XXVII ORLEN Mistrzostwa Polski Oldboyów w piłce siatkowej odbędą się w Drzonkowie! Znamy termin!

Po kilku latach rywalizacji w Kędzierzynie-Koźlu, tym razem miłośnicy siatkówki, którzy wystąpią w ORLEN Mistrzostwach Polski Oldboyów rywalizować będą w Drzonkowie. To malownicze miejsce, będące od kilku lat częścią miasta Zielona Góra w województwie lubuskim, gościć będzie najlepszych siatkarzy oldboyów.

Turniej odbędzie się w dniach 2-4 czerwca w hali tenisowej WOSiR przy ul. Olimpijskiej 20. Weźmie w nich udział kilkuset zawodników w siedmiu kategoriach wiekowych, od najmłodszych 35 plus, po najstarszych 65 plus.

– Przez ostatnie lata pasjonaci siatkówki spotykali się w Kędzierzynie-Koźlu, a teraz rywalizować będą w Drzonkowie. To silny ośrodek sportowy, może mniej związany z siatkówką, ale bardzo ważny dla polskiego sportu. A przede wszystkim bardzo urokliwe miejsce, w którym na pewno siatkarska rodzina będzie się czuć znakomicie. Mistrzostwa Polski Oldboyów to nie tylko sama gra w siatkówkę, ale również wspaniała atmosfera i wiele wspomnień. Anturaż takich spotkań jest bardzo ważny – mówi prezes Polskiej Ligi Siatkówki S.A. Artur Popko. To właśnie PLS S.A. jest organizatorem zawodów.

ORLEN Mistrzostwa Polski Oldboyów każdorazowo gromadzą też siatkarskie sławy, a na boiskach nie brakuje byłych reprezentantów Polski, medalistów wielu ważnych imprez. W poprzednich edycjach turnieju na boiskach kędzierzyńskiej hali oglądaliśmy popisy m.in. Sebastiana Świderskiego, Dawida Murka, Andrzeja Stelmacha, Robert Prygla, czy Roberta Szczerbaniuka.

 - Drodzy zawodnicy i organizatorzy! Cieszymy się, że możemy Was gościć po raz kolejny w Naszym Ośrodku i tworzyć wspólnie historię kolejnej edycji Mistrzostw Polski  Oldboyów w piłce siatkowej. Goszczenie w Drzonkowie sław polskiej siatkówki jest dla nas ogromnym zaszczytem i wyróżnieniem. Już dziś życzę wszystkim uczestnikom i organizatorom niezapomnianych sportowych emocji i pięknych relacji podczas pobytu w Naszym Ośrodku. Do zobaczenia w Drzonkowie – zaprasza Bogusław Sułkowski, Dyrektor WOSiR Drzonków.

Sponsorem Głównym Mistrzostw Polski Oldboyów 2023 jest firma PKN ORLEN SA.

Termin przesyłania zgłoszeń do tegorocznej edycji mija 22 maja 2023 roku o godz. 24.00 (zgłoszenia poprzez stronę internetową http://www.oldboysvolleyballcup.pl).

Termin losowania grup: 25 maja 2023 roku o godzinie 19.00 na żywo w magazynie SiatkarskieLigi na YouTube.

ORLEN OLDBOYS VOLLEYBALL CUP 2023
XXVII Mistrzostwa Polski Oldboyów w Piłce Siatkowej im. Wojciecha Zielińskiego
Drzonków, 2-4.06.2023

Zawody zostaną rozegrane w siedmiu kategoriach wiekowych:
- powyżej 35 lat
- powyżej 40 lat
- powyżej 45 lat
- powyżej 50 lat
- powyżej 55 lat
- powyżej 60 lat
- powyżej 65 lat

Powrót do listy