Dwa złote medale dla Banku Spółdzielczego w Jastrzębiu Zdroju

Lista sukcesów zawodników Banku Spółdzielczego w Jastrzębiu Zdroju jest bardzo długa. W niedzielę zdobyli oni w Kędzierzynie-Koźlu kolejne dwa złote medale mistrzostw Polski oldbojów.

Zwyciężyli w kategorii plus 35 i plus 45. - Szanowaliśmy każdego przeciwnika i zdawaliśmy sobie sprawę, że nie wszyscy nasi rywale w przeszlości wyczynowo zajmowali się siatkówką - powiedział Leszek Dejewski, który grał w drużynie plus 45. Był to jego trzynasty udział w tym czempionacie.

Bank Spółdzielczy z Jastrzębia Zdroju wystawił jeszcze zespół w kategorii plus 50. - Koledzy liczyli na podium i zapewne byliby na nim. Jednak mieli problemy ze zdrowiem i raptem z dziesięciu zawodników mieli sześciu, a w tym wieku porzebny jest odpoczynek w czasie gry. Ostatecznie zajęli czwarte miejsce - powiedział Leszek Dejewski.

Uczestnicy 15. mistrzostw Polski oldbojów im. Wojciecha Zielińskiego podkreślali doskonałą organizację i wspaniałą atmosferę rywalizacji.