Strona główna
KĘDZIERZYN-KOŹLE
14-16.06.2019

A

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 BestCan Warszawa 4 2 0 4 2 139 101
2 Pyrys Bud Ostrołęka 3 1 1 3 2 109 97
3 LEK-STOM Gorzów Wlkp. - Poznań 2 0 2 1 4 74 124

B

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju 4 2 0 4 1 109 88
2 KSK Wireland Kołczygłowy 3 1 1 2 2 78 95
3 KS Orzeł Oldboy Międzyrzecz 2 0 2 1 4 105 109

A

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju 4 2 0 4 0 104 91
2 Espadon Szczecin 3 1 1 2 2 95 70
3 Złomobet SG Spor Wieluń 2 0 2 0 4 66 104

B

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 SS Kaman Volley Kędzierzyn-Koźle 4 2 0 4 0 100 70
2 Uni-Truck Zielona Góra 3 1 1 2 3 98 114
3 Ro_Lex K+D Kedzierzyn Koźle 2 0 2 1 4 100 114

C

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 XXL Warszawa 4 2 0 4 0 100 76
2 Rest Rzeszów 3 1 1 2 3 104 103
3 Siatkarz Turek 2 0 2 1 4 86 111

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 Espadon Szczecin 4 2 0 4 0 100 66
2 Rest Rzeszów 3 1 1 2 2 86 78
3 Uni-Truck Zielona Góra 2 0 2 0 4 58 100

A

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 MTS Winner Czechowice-Dziedzice 5 2 1 5 3 171 132
2 VIA Europa Wrocław 5 2 1 5 3 163 144
3 Aquarius Szczecin 5 2 1 5 3 163 156
4 ZUO Clean City Międzychód 3 0 3 0 6 85 150

B

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 KRD Rzetelna Firma Wrocław 4 2 0 4 0 100 64
2 ZEG BS Gryfice 3 1 1 2 2 90 96
3 Siatkarz Turek 2 0 2 0 4 71 101

A

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju 6 3 0 6 0 150 92
2 KSK Kołczygłowy 5 2 1 4 3 141 131
3 Baszta Strzelce Krajeńskie 4 1 2 2 4 104 148
4 Team-Volley Bieszczady 3 0 3 1 6 139 163

B

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 SGS Szczecin Goleniów 6 3 0 6 0 150 112
2 Old Stars Nałęczów 5 2 1 4 2 138 123
3 TST Kogeneracja SA Wrocław 4 1 2 2 4 123 146
4 Kontraktor Pobiedziska 3 0 3 0 6 120 150

C

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 Sport Partner Nowy Sącz 6 3 0 6 0 150 98
2 Verano Kołobrzeg 5 2 1 4 2 133 134
3 Grymas Zielona Góra 4 1 2 2 4 127 131
4 Elektrownia Bełchatów 3 0 3 0 6 105 152

D

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 Old Boys Poznań 4 2 0 4 0 100 66
2 TSW-90 Zielona Góra 3 1 1 2 2 85 97
3 Silesia Volley 2 0 2 0 4 82 104

A

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 Resursa Łódź 4 2 0 4 2 118 100
2 Baltic Home Świnoujscie 3 1 1 3 2 101 102
3 Buma Sieradz 2 0 2 1 4 94 111

B

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 Tornado Koszalin 4 2 0 4 1 115 91
2 Professional Warszawa 55 3 1 1 3 2 112 94
3 Old Stars Nałęczów 2 0 2 0 4 58 100

C

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 Old Boye Jaworzno 4 2 0 4 0 100 44
2 KSK Langteam Kołczygłowy 3 1 1 2 3 85 106
3 Miłośnicy Siatkówki Bolesławiec 2 0 2 1 4 79 114

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 Baltic Home Świnoujscie 3 1 1 3 2 113 89
2 KSK Langteam Kołczygłowy 3 1 1 2 2 75 84
3 Professional Warszawa 55 3 1 1 2 3 98 113

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 Professional Warszawa 60 8 4 0 8 1 211 124
2 XXL Senior Wrocław 7 3 1 7 3 206 167
3 Tornado Koszalin 6 2 2 5 4 184 174
4 Górale Nowy Targ 5 1 3 2 7 166 211
5 TKKF Orlen S.A. 4 0 4 1 8 124 215
1 Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju
2 Sport Partner Nowy Sącz
3 SGS Szczecin Goleniów
4 Old Boys Poznań
5 Old Stars Nałęczów
6 TSW-90 Zielona Góra
7 Silesia Volley
8 Grymas Zielona Góra
9 KSK Kołczygłowy
9 Verano Kołobrzeg
11 Baszta Strzelce Krajeńskie
11 TST Kogeneracja SA Wrocław
13 Kontraktor Pobiedziska
13 Team-Volley Bieszczady
13 Elektrownia Bełchatów
1 Old Boye Jaworzno
2 Tornado Koszalin
3 Resursa Łódź
4 Baltic Home Świnoujscie
5 KSK Langteam Kołczygłowy
6 Professional Warszawa 55
7 Miłośnicy Siatkówki Bolesławiec
7 Old Stars Nałęczów
7 Buma Sieradz
1 SS Kaman Volley Kędzierzyn-Koźle
2 Espadon Szczecin
3 Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju
4 XXL Warszawa
5 Rest Rzeszów
6 Uni-Truck Zielona Góra
7 Siatkarz Turek
7 Złomobet SG Spor Wieluń
7 Ro_Lex K+D Kedzierzyn Koźle
1 KRD Rzetelna Firma Wrocław
2 ZEG BS Gryfice
3 MTS Winner Czechowice-Dziedzice
4 Aquarius Szczecin
5 VIA Europa Wrocław
6 Siatkarz Turek
7 ZUO Clean City Międzychód
1 Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju
2 BestCan Warszawa
3 Pyrys Bud Ostrołęka
4 KSK Wireland Kołczygłowy
5 KS Orzeł Oldboy Międzyrzecz
6 LEK-STOM Gorzów Wlkp. - Poznań
1 XXL Senior Wrocław
2 Professional Warszawa 60
3 Tornado Koszalin
4 Górale Nowy Targ
5 TKKF Orlen S.A.

Wybierz kategorię.

 

Sponsor Główny:

Partnerzy:

Miasto Gospodarz:

Patronat:

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij