Strona główna
KĘDZIERZYN-KOŹLE
15-17.06.2018

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 Leśna Perła Damons Rybnik 5 2 1 4 2 191 83
2 VOLLEY CLUB 5 2 1 4 3 163 146
3 Alu-Project Legnica 4 2 1 4 2 100 169
4 JSW JASTRZĘBIE BORYNIA 3 0 3 1 6 116 172

A

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 BestCan-Kaman Volley 6 3 0 6 1 157 124
2 PYRYSBUD OSTROŁĘKA 5 2 1 4 2 148 99
3 FUJIFILM 4 1 2 3 5 169 174
4 KANIASIATKA GOSTYŃ 3 0 3 1 6 91 168

B

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 Espadon Szczecin 4 2 0 4 1 109 77
2 JSW JASTRZĘBIE BORYNIA 3 1 1 3 2 93 84
3 GOSiR OLDBOYS MROZY 2 0 2 0 4 59 100

C

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 Mostostal Kędzierzyn-Koźle 4 2 0 4 0 100 56
2 KSK Elwoz Kołczygłowy 3 1 1 2 2 82 84
3 STATYŚCI Kamienna Góra 2 0 2 0 4 58 100

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 PYRYSBUD OSTROŁĘKA 2 1 0 2 1 61 57
2 JSW JASTRZĘBIE BORYNIA 1 0 1 1 2 57 61

A

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 REST RZESZÓW 4 2 0 4 1 111 95
2 MIESZKO POŁCZYN-ZDRÓJ 3 1 1 2 2 94 87
3 SĄSIEDZI Gorzów 2 0 2 1 4 88 111

B

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 KAMAN VOLLEY 4 2 0 4 0 100 69
2 MIR-MAR 3 1 1 2 3 93 106
3 DOMINO JASTRZĄB 2 0 2 1 4 90 108

A

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 MTS Winner Czechowice-Dziedzice 6 3 0 6 1 163 108
2 "Energetyka" sp. z o.o. 5 2 1 4 3 146 154
3 SIATKARZ TUREK 4 1 2 3 5 140 174
4 STOBUD market Katowice 3 0 3 2 6 160 173

B

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 XXL Warszawa 4 2 0 4 0 100 58
2 KAMAN VOLLEY 3 1 1 2 2 87 89
3 Team Volley Bieszczady 2 0 2 0 4 60 100

C

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 KRD Wrocław 4 2 0 4 0 100 73
2 PŁOMIEŃ Milowice 3 1 1 2 2 92 76
3 OLDBOJE REGA TRZEBIATÓW 2 0 2 0 4 57 100

D

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 JSW JASTRZĘBIE BORYNIA 4 2 0 4 0 100 50
2 Masters Pomorze-Stal Grudziądz 3 1 1 2 2 81 68
3 GOSiR OLDBOYS MROZY 2 0 2 0 4 37 100

A

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 Sami Swoi Miasto Cieszyn 4 2 0 4 1 114 83
2 Klub Siatkarsko Kajakarski 3 1 1 2 3 99 103
3 SPORT PARTNER NOWY SĄCZ 2 0 2 2 4 100 127

B

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 ASPROD GOLENIÓW - SZCZECIN 4 2 0 4 1 113 83
2 TIP- TOPOL POBIEDZISKA 3 1 1 3 2 104 95
3 BANCERY Beach Głowno 2 0 2 0 4 61 100

C

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 OLD STARS NAŁĘCZÓW 4 2 0 4 1 111 88
2 TORNADO 55 3 1 1 3 3 108 115
3 PGE Elektrownia Bełchatów 2 0 2 1 4 93 109

A

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 PH Progress 5 2 1 5 2 160 144
2 KS LANG TEAM KOŁCZYGŁOWY 5 2 1 5 4 181 171
3 MOSIR Sieradz 4 1 2 3 4 149 163
4 STARA GWARDIA 4 1 2 2 5 144 156

B

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 MCKiS OLDBOYE Jaworzno 4 2 0 4 0 100 62
2 OLD BOY 3 1 1 2 2 81 81
3 ORLIK IŁOWA 2 0 2 0 4 62 100

C

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 PROFESSIONAL WARSZAWA 4 2 0 4 0 100 54
2 OLD STARS NAŁĘCZÓW 3 1 1 2 2 87 74
3 TORNADO 2 0 2 0 4 41 100

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 KS LANG TEAM KOŁCZYGŁOWY 2 1 0 2 0 50 21
2 OLD STARS NAŁĘCZÓW 1 0 1 0 2 21 50
1 JSW JASTRZĘBIE BORYNIA
2 KAMAN VOLLEY
3 XXL Warszawa
4 KRD Wrocław
5 PŁOMIEŃ Milowice
6 Masters Pomorze-Stal Grudziądz
7 "Energetyka" sp. z o.o.
8 MTS Winner Czechowice-Dziedzice
9 STOBUD market Katowice
10 Team Volley Bieszczady
11 OLDBOJE REGA TRZEBIATÓW
12 GOSiR OLDBOYS MROZY
13 SIATKARZ TUREK
1 Espadon Szczecin
2 Mostostal Kędzierzyn-Koźle
3 PYRYSBUD OSTROŁĘKA
4 BestCan-Kaman Volley
5 JSW JASTRZĘBIE BORYNIA
6 KSK Elwoz Kołczygłowy
7 FUJIFILM
8 GOSiR OLDBOYS MROZY
9 STATYŚCI Kamienna Góra
10 KANIASIATKA GOSTYŃ
1 MCKiS OLDBOYE Jaworzno
2 PROFESSIONAL WARSZAWA
3 PH Progress
4 KS LANG TEAM KOŁCZYGŁOWY
5 OLD STARS NAŁĘCZÓW
6 OLD BOY
7 MOSIR Sieradz
8 ORLIK IŁOWA
9 TORNADO
10 STARA GWARDIA
1 TIP- TOPOL POBIEDZISKA
2 ASPROD GOLENIÓW - SZCZECIN
3 OLD STARS NAŁĘCZÓW
4 Sami Swoi Miasto Cieszyn
5 TORNADO 55
6 Klub Siatkarsko Kajakarski
7 SPORT PARTNER NOWY SĄCZ
8 PGE Elektrownia Bełchatów
9 BANCERY Beach Głowno
1 KAMAN VOLLEY
2 REST RZESZÓW
3 MIESZKO POŁCZYN-ZDRÓJ
4 MIR-MAR
5 DOMINO JASTRZĄB
6 SĄSIEDZI Gorzów
1 Leśna Perła Damons Rybnik
2 VOLLEY CLUB
3 Alu-Project Legnica
4 JSW JASTRZĘBIE BORYNIA

Wybierz kategorię.

 

Sponsor Główny:

Partnerzy:

Miasto Gospodarz:

Patronat:

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij