Strona główna
KĘDZIERZYN-KOŹLE
9-11.06.2017

A

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 Alu-Project Legnica 6 3 0 6 2 166 132
2 Old Volley Team 5 2 1 5 2 155 131
3 sklepbeznazwy.com.pl 4 1 2 2 5 136 153
4 LEK-STOM 3 0 3 2 6 132 173

B

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 Hydrotruck Administrator Radom 4 2 0 4 1 116 81
2 VOLLEY CLUB 3 1 1 3 2 112 98
3 KSK Kołczygłowy Elwoz Cewice 2 0 2 0 4 51 100

C

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle 4 2 0 4 0 100 60
2 Leśna Perła Damons Rybnik 3 1 1 2 2 89 86
3 SITG BORYNIA 2 0 2 0 4 57 100

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 VOLLEY CLUB 2 1 0 2 0 50 43
2 Old Volley Team 1 0 1 0 2 43 50

A

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 PROFESSIONAL WARSZAWA 6 3 0 6 0 150 78
2 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki 5 2 1 4 3 139 143
3 OLD BOY 4 1 2 3 4 136 132
4 "ZAGŁOBA" 3 0 3 0 6 78 150

B

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 MCKiS OLDBOYE JAWORZNO 4 2 0 4 0 100 66
2 TORNADO 3 1 1 2 2 94 84
3 OSiR Gorzów Wielkopolski 2 0 2 0 4 56 100

C

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 XXL WROCŁAW 4 2 0 4 1 115 94
2 OLD GRYMAS 3 1 1 3 2 107 105
3 KSK LANG TEAM KOŁCZYGŁOWY 2 0 2 0 4 77 100

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki 2 1 0 2 0 50 37
2 OLD GRYMAS 1 0 1 0 2 37 50

A

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 ASPROD GOLENIÓW - SZCZECIN 4 2 0 4 1 113 92
2 PGE Elektrownia Bełchatów 3 1 1 2 3 99 113
3 TIP-TOPOL 2 0 2 2 4 114 121

B

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 Sport Partner Nowy Sącz 4 2 0 4 1 104 69
2 OLD STARS NAŁĘCZÓW 3 1 1 3 2 103 87
3 KSK KOŁCZYGŁOWY 2 0 2 0 4 49 100

A

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 KRD Wrocław 3 1 1 3 2 106 99
2 GMINA GRYFICE 3 1 1 2 2 84 85
3 MTS Winner Titan Lux 3 1 1 2 3 100 106

B

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 STOCZNIA DARŁOWO M&W 4 2 0 4 0 100 50
2 Team Volley Bieszczady 3 1 1 2 2 81 80
3 GOSiR Oldboys Mrozy 2 0 2 0 4 49 100

C

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 Bank Spółdzielczy Jastrzębie Borynia 4 2 0 4 1 114 86
2 INTER MARINE MASTERS 3 1 1 3 2 100 102
3 AZS AWF 80 WARSZAWA 2 0 2 0 4 74 100

D

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 Płomień Milowice 4 2 0 4 0 101 76
2 "DEDAL" Legnica 3 1 1 2 3 96 102
3 STOBUD market budowlany Katowice Cieszyn 2 0 2 1 4 95 114

A

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 Domino Jastrząb 4 2 0 4 0 100 77
2 KAMAN VOLLEY 3 1 1 2 2 92 81
3 Siatkarz "TUREK" 2 0 2 0 4 66 100

B

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 XXL Warszawa 4 2 0 4 0 100 68
2 Sąsiedzi Gorzów Wlkp 3 1 1 2 3 86 99
3 sg sport 2 0 2 1 4 81 100

C

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 REST 3 1 1 3 2 109 89
2 MKS MIESZKO 3 1 1 2 2 84 90
3 BOBRY 3 1 1 2 3 95 109

A

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 Espadon 4 2 0 4 0 100 55
2 Bank Spółdzielczy Jastrzębie Borynia 3 1 1 2 3 89 115
3 OldBoy Głogów 2 0 2 1 4 98 117

B

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 BestCan - Kaman Volley 4 2 0 4 1 113 77
2 STATYŚCI KAMIENNA GÓRA 3 1 1 3 2 102 96
3 ŁKS ŁĘKNICA 2 0 2 0 4 58 100

C

# Drużyna Punkty Mecze Sety Punkty
Wygrane Przegrane Zdobyte Stracone Zdobyte Stracone
1 PYRYS BUD 4 2 0 4 0 100 57
2 Kaniasiatka 3 1 1 2 2 79 75
3 GOSiR Olboys Mrozy 2 0 2 0 4 53 100
1 Bank Spółdzielczy Jastrzębie Borynia
2 Płomień Milowice
3 KRD Wrocław
4 GMINA GRYFICE
5 STOCZNIA DARŁOWO M&W
6 INTER MARINE MASTERS
7 Team Volley Bieszczady
8 "DEDAL" Legnica
9 MTS Winner Titan Lux
10 STOBUD market budowlany Katowice Cieszyn
11 AZS AWF 80 WARSZAWA
12 GOSiR Oldboys Mrozy
1 MCKiS OLDBOYE JAWORZNO
2 XXL WROCŁAW
3 PROFESSIONAL WARSZAWA
4 Łódzka Amatorska Liga Siatkówki
5 OLD GRYMAS
6 TORNADO
7 OLD BOY
8 KSK LANG TEAM KOŁCZYGŁOWY
9 OSiR Gorzów Wielkopolski
10 "ZAGŁOBA"
1 Hydrotruck Administrator Radom
2 Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle
3 VOLLEY CLUB
4 Alu-Project Legnica
5 Old Volley Team
6 Leśna Perła Damons Rybnik
7 sklepbeznazwy.com.pl
8 SITG BORYNIA
9 KSK Kołczygłowy Elwoz Cewice
10 LEK-STOM
1 Espadon
2 PYRYS BUD
3 STATYŚCI KAMIENNA GÓRA
4 BestCan - Kaman Volley
5 Kaniasiatka
6 Bank Spółdzielczy Jastrzębie Borynia
7 OldBoy Głogów
8 ŁKS ŁĘKNICA
9 GOSiR Olboys Mrozy
1 KAMAN VOLLEY
2 XXL Warszawa
3 REST
4 Domino Jastrząb
5 MKS MIESZKO
6 Sąsiedzi Gorzów Wlkp
7 BOBRY
8 sg sport
9 Siatkarz "TUREK"
1 OLD STARS NAŁĘCZÓW
2 TIP-TOPOL
3 Sport Partner Nowy Sącz
4 ASPROD GOLENIÓW - SZCZECIN
5 PGE Elektrownia Bełchatów
6 KSK KOŁCZYGŁOWY

Wybierz kategorię.

 

Sponsor Tytularny:

Organizator:

Partner:

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij