Strona główna
KĘDZIERZYN-KOŹLE
15-17.06.2018

+ 35 lat

Grupowa

A

2016.06.17, 17:00
Mecz nr A-1
Hala Tenisowa - A
KSK ELWOZ KOŁCZYGŁOWY
0:2
11:25
16:25
LEK-STOM
2016.06.18, 09:00
Mecz nr A-2
Hala Tenisowa - A
LEK-STOM
2:1
26:24
20:25
15:11
ADMINISTRATOR
2016.06.18, 16:00
Mecz nr A-3
Hala Tenisowa - A
ADMINISTRATOR
2:0
25:13
25:16
KSK ELWOZ KOŁCZYGŁOWY

B

2016.06.17, 17:00
Mecz nr B-1
Hala Tenisowa - B
Alu-Project Legnica
0:2
17:25
21:25
Old Volley Team Poznań
2016.06.18, 09:00
Mecz nr B-2
Hala Tenisowa - B
Old Volley Team Poznań
2:0
25:19
25:18
Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju
2016.06.18, 16:00
Mecz nr B-3
Hala Tenisowa - B
Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju
0:2
13:25
22:25
Alu-Project Legnica

C

2016.06.17, 17:00
Mecz nr C-1
Hala Tenisowa - C
Leśna Perła Damons Rybnik
2:0
25:22
25:14
VOLLEY CLUB
2016.06.18, 10:00
Mecz nr C-2
Hala Tenisowa - C
VOLLEY CLUB
0:2
14:25
25:27
Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle
2016.06.18, 16:00
Mecz nr C-3
Hala Tenisowa - C
Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle
2:0
25:17
25:17
Leśna Perła Damons Rybnik

Finałowa

Półfinały

2016.06.19, 10:00
Mecz nr F-1
Hala Tenisowa - B
LEK-STOM
2:0
25:17
25:22
Old Volley Team Poznań
2016.06.19, 11:00
Mecz nr F-2
Hala Tenisowa - B
Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle
2:0
25:13
25:21
ADMINISTRATOR

Mecz o III. miejsce

2016.06.19, 13:00
Mecz nr G-1
Hala Tenisowa - B
Old Volley Team Poznań
1:2
22:25
25:21
13:15
ADMINISTRATOR

Mecz o I. miejsce

2016.06.19, 14:00
Mecz nr G-2
Hala Tenisowa - B
LEK-STOM
0:2
16:25
18:25
Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle

+ 40 lat

Grupowa

A

2016.06.17, 19:05
Mecz nr A-1
Hala Tenisowa - A
COFFE FACTORY ŁÓDŹ
0:2
15:25
20:25
BestCan - Kaman Volley
2016.06.17, 20:05
Mecz nr A-2
Hala Tenisowa - A
STATYŚCI Kamienna Góra
2:0
25:17
25:18
GOSiR Oldboys Mrozy
2016.06.18, 11:00
Mecz nr A-3
Hala Tenisowa - A
BestCan - Kaman Volley
2:0
25:17
25:12
GOSiR Oldboys Mrozy
2016.06.18, 12:00
Mecz nr A-4
Hala Tenisowa - A
COFFE FACTORY ŁÓDŹ
1:2
18:25
25:17
9:15
STATYŚCI Kamienna Góra
2016.06.18, 18:00
Mecz nr A-5
Hala Tenisowa - A
STATYŚCI Kamienna Góra
0:2
17:25
8:25
BestCan - Kaman Volley
2016.06.18, 19:00
Mecz nr A-6
Hala Tenisowa - A
GOSiR Oldboys Mrozy
0:2
16:25
14:25
COFFE FACTORY ŁÓDŹ

B

2016.06.17, 19:00
Mecz nr B-1
Hala Tenisowa - B
Gold Volley
1:2
22:25
25:13
14:16
STRAŻACY PSP
2016.06.18, 11:00
Mecz nr B-2
Hala Tenisowa - B
STRAŻACY PSP
2:1
14:25
25:14
15:10
Sąsiedzi Gorzów
2016.06.18, 18:00
Mecz nr B-3
Hala Tenisowa - B
Sąsiedzi Gorzów
1:2
26:24
18:25
9:15
Gold Volley

C

2016.06.17, 20:00
Mecz nr C-1
Hala Tenisowa - B
ESPADON Szczecin
1:2
23:25
25:19
11:15
Kaniasiatka Gostyń
2016.06.18, 12:00
Mecz nr C-2
Hala Tenisowa - B
Kaniasiatka Gostyń
1:2
13:25
25:18
12:15
PYRYS BUD OSTROŁĘKA
2016.06.18, 19:00
Mecz nr C-3
Hala Tenisowa - B
PYRYS BUD OSTROŁĘKA
2:1
25:19
22:25
15:13
ESPADON Szczecin

Baraże

2016.06.19, 09:00
Mecz nr D-1
Hala Tenisowa - C
STATYŚCI Kamienna Góra
0:2
19:25
14:25
Gold Volley

Finałowa

Półfinały

2016.06.19, 10:00
Mecz nr F-1
Hala Tenisowa - C
BestCan - Kaman Volley
2:0
26:24
25:17
STRAŻACY PSP
2016.06.19, 11:00
Mecz nr F-2
Hala Tenisowa - C
PYRYS BUD OSTROŁĘKA
2:0
25:18
25:10
Gold Volley

Mecz o III. miejsce

2016.06.19, 13:00
Mecz nr G-1
Hala Tenisowa - C
STRAŻACY PSP
0:2
23:25
25:27
Gold Volley

Mecz o I. miejsce

2016.06.19, 14:10
Mecz nr G-2
Hala Tenisowa - C
BestCan - Kaman Volley
0:2
17:25
18:25
PYRYS BUD OSTROŁĘKA

+ 45 lat

Grupowa

A

2016.06.17, 18:00
Mecz nr A-1
Hala Tenisowa - C
ZNICZ GORZÓW
2:0
25:21
31:29
Stowarzyszenie Siatkarz Turek
2016.06.17, 19:30
Mecz nr A-2
Hala Tenisowa - C
KAR-LAB
0:2
19:25
11:25
KAMAN VOLLEY
2016.06.18, 11:00
Mecz nr A-3
Hala Tenisowa - C
Stowarzyszenie Siatkarz Turek
0:2
11:25
18:25
KAMAN VOLLEY
2016.06.18, 12:00
Mecz nr A-4
Hala Tenisowa - C
ZNICZ GORZÓW
0:2
11:25
9:25
KAR-LAB
2016.06.18, 17:00
Mecz nr A-5
Hala Tenisowa - C
KAR-LAB
2:0
25:11
25:14
Stowarzyszenie Siatkarz Turek
2016.06.18, 18:00
Mecz nr A-6
Hala Tenisowa - C
KAMAN VOLLEY
2:0
25:16
25:16
ZNICZ GORZÓW

B

2016.06.17, 18:00
Mecz nr B-1
Hala Tenisowa - A
GMINA GRYFICE
0:2
18:25
19:25
CSiR BASTEN Kamieniec Stal Grudziądz
2016.06.18, 10:00
Mecz nr B-2
Hala Tenisowa - A
CSiR BASTEN Kamieniec Stal Grudziądz
1:2
15:25
25:16
11:15
REST RZESZÓW
2016.06.18, 17:00
Mecz nr B-3
Hala Tenisowa - A
REST RZESZÓW
2:1
25:16
20:25
15:10
GMINA GRYFICE

C

2016.06.17, 18:00
Mecz nr C-1
Hala Tenisowa - B
YOUR CHOICE- SG SPORT
1:2
14:25
26:24
7:15
XXL Warszawa
2016.06.18, 10:00
Mecz nr C-2
Hala Tenisowa - B
XXL Warszawa
2:0
25:14
25:11
MIESZKO POŁCZYN-ZDRÓJ
2016.06.18, 17:00
Mecz nr C-3
Hala Tenisowa - B
MIESZKO POŁCZYN-ZDRÓJ
0:2
20:25
15:25
YOUR CHOICE- SG SPORT

Baraże

2016.06.19, 09:00
Mecz nr D-1
Hala Tenisowa - A
KAR-LAB
2:0
25:10
25:20
CSiR BASTEN Kamieniec Stal Grudziądz

Finałowa

Półfinały

2016.06.19, 10:00
Mecz nr F-1
Hala Tenisowa - A
KAMAN VOLLEY
2:0
25:17
25:15
REST RZESZÓW
2016.06.19, 11:15
Mecz nr F-2
Hala Tenisowa - A
XXL Warszawa
2:0
26:24
25:19
KAR-LAB

Mecz o I. miejsce

2016.06.19, 13:00
Mecz nr G-2
Hala Tenisowa - A
KAMAN VOLLEY
1:2
25:19
20:25
11:15
XXL Warszawa

Mecz o III. miejsce

2016.06.19, 14:00
Mecz nr G-1
Hala Tenisowa - A
REST RZESZÓW
2:0
25:14
29:27
KAR-LAB

+ 50 lat

Grupowa

A

2016.06.17, 18:00
Mecz nr A-1
Hala Tenisowa - D
OLD STARS NAŁĘCZÓW
0:2
22:25
18:25
Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju
2016.06.17, 19:30
Mecz nr A-2
Hala Tenisowa - D
PGE o/ELEKTROWNIA BEŁCHATÓW
0:2
16:25
14:25
,,DEDAL"
2016.06.18, 11:00
Mecz nr A-3
Hala Sportowa - F
Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju
2:0
25:17
25:15
,,DEDAL"
2016.06.18, 12:00
Mecz nr A-4
Hala Sportowa - F
OLD STARS NAŁĘCZÓW
2:0
25:15
25:7
PGE o/ELEKTROWNIA BEŁCHATÓW
2016.06.18, 16:00
Mecz nr A-5
Hala Tenisowa - E
PGE o/ELEKTROWNIA BEŁCHATÓW
0:2
15:25
8:25
Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju
2016.06.18, 17:00
Mecz nr A-6
Hala Tenisowa - E
,,DEDAL"
2:1
14:25
27:25
15:13
OLD STARS NAŁĘCZÓW

B

2016.06.17, 18:15
Mecz nr B-1
Hala Tenisowa - E
KSK ŁĄCCY KOŁCZYGŁOWY
1:2
22:25
25:20
9:15
Domino Jastrząb
2016.06.17, 19:25
Mecz nr B-2
Hala Tenisowa - E
KRD WROCŁAW
2:0
25:11
25:16
El Dream Warszawa
2016.06.18, 11:00
Mecz nr B-3
Hala Tenisowa - D
Domino Jastrząb
2:0
25:16
25:14
El Dream Warszawa
2016.06.18, 12:00
Mecz nr B-4
Hala Tenisowa - D
KSK ŁĄCCY KOŁCZYGŁOWY
0:2
17:25
14:25
KRD WROCŁAW
2016.06.18, 16:00
Mecz nr B-5
Hala Sportowa - F
KRD WROCŁAW
2:0
25:23
25:15
Domino Jastrząb
2016.06.18, 17:00
Mecz nr B-6
Hala Sportowa - F
El Dream Warszawa
0:2
23:25
20:25
KSK ŁĄCCY KOŁCZYGŁOWY

C

2016.06.17, 18:00
Mecz nr C-1
Hala Sportowa - F
GOSiR Oldboys Mrozy
0:2
6:25
7:25
AZS AWF WARSZAWA-USZCZELKA KIELCE
2016.06.18, 11:00
Mecz nr C-2
Hala Tenisowa - E
BAJKOWA KRAINA
2:0
25:12
25:5
GOSiR Oldboys Mrozy
2016.06.18, 16:00
Mecz nr C-3
Hala Tenisowa - D
AZS AWF WARSZAWA-USZCZELKA KIELCE
2:0
25:22
25:20
BAJKOWA KRAINA

D

2016.06.17, 20:00
Mecz nr D-1
Hala Tenisowa - E
STOCZNIA DARŁOWO M&W
2:0
25:18
25:17
Team Volley Bieszczady
2016.06.18, 09:00
Mecz nr D-2
Hala Tenisowa - E
Team Volley Bieszczady
2:0
25:11
25:15
GRYF ŁASK
2016.06.18, 12:00
Mecz nr D-3
Hala Tenisowa - E
GRYF ŁASK
0:2
13:25
11:25
STOCZNIA DARŁOWO M&W

Finałowa

Ćwierćfinały

2016.06.18, 19:00
Mecz nr E-1
Hala Tenisowa - C
Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju
2:0
25:15
25:18
Domino Jastrząb
2016.06.18, 19:00
Mecz nr E-2
Hala Tenisowa - D
KRD WROCŁAW
2:0
25:21
25:13
,,DEDAL"
2016.06.18, 19:00
Mecz nr E-3
Hala Tenisowa - E
AZS AWF WARSZAWA-USZCZELKA KIELCE
2:0
25:21
25:19
Team Volley Bieszczady
2016.06.18, 19:00
Mecz nr E-4
Hala Sportowa - F
STOCZNIA DARŁOWO M&W
0:2
14:25
23:25
BAJKOWA KRAINA

Połfinały

2016.06.19, 09:00
Mecz nr F-1
Hala Sportowa - F
Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju
2:0
25:21
25:20
AZS AWF WARSZAWA-USZCZELKA KIELCE
2016.06.19, 10:00
Mecz nr F-2
Hala Sportowa - F
KRD WROCŁAW
2:0
25:13
25:20
BAJKOWA KRAINA

Mecz o III. miejsce

2016.06.19, 13:00
Mecz nr G-1
Hala Tenisowa - D
AZS AWF WARSZAWA-USZCZELKA KIELCE
1:2
20:25
25:23
10:15
BAJKOWA KRAINA

Mecz o I. miejsce

2016.06.19, 14:00
Mecz nr G-2
Hala Tenisowa - D
Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju
2:0
25:21
27:25
KRD WROCŁAW

+ 55 lat

Grupowa

A

2016.06.17, 19:00
Mecz nr A-1
Hala Sportowa - F
SPORT PARTNER
2:0
25:21
25:15
OLD GRYMAS ZIELONA GÓRA
2016.06.17, 20:30
Mecz nr A-2
Hala Tenisowa - D
BALTIC HOME Świnoujście
1:2
25:18
12:25
11:15
KONTRAKTOR
2016.06.18, 09:00
Mecz nr A-3
Hala Tenisowa - D
OLD GRYMAS ZIELONA GÓRA
1:2
25:15
20:25
13:15
KONTRAKTOR
2016.06.18, 09:00
Mecz nr A-4
Hala Sportowa - F
SPORT PARTNER
2:0
25:20
25:18
BALTIC HOME Świnoujście
2016.06.18, 13:00
Mecz nr A-5
Hala Tenisowa - E
BALTIC HOME Świnoujście
2:1
19:25
25:18
15:11
OLD GRYMAS ZIELONA GÓRA
2016.06.18, 13:00
Mecz nr A-6
Hala Tenisowa - D
KONTRAKTOR
0:2
16:25
15:25
SPORT PARTNER

B

2016.06.17, 20:00
Mecz nr B-1
Hala Sportowa - F
ASPROD GOLENIÓW-SZCZECIN
2:0
25:16
25:18
MECENAS SŁUPSK
2016.06.18, 09:00
Mecz nr B-2
Hala Tenisowa - C
MECENAS SŁUPSK
0:2
14:25
20:25
Tornado Koszalin-Radom
2016.06.18, 13:00
Mecz nr B-3
Hala Sportowa - F
Tornado Koszalin-Radom
0:2
23:25
21:25
ASPROD GOLENIÓW-SZCZECIN

Finałowa

Półfinały

2016.06.19, 09:00
Mecz nr F-1
Hala Tenisowa - D
SPORT PARTNER
2:1
22:25
25:17
15:12
Tornado Koszalin-Radom
2016.06.19, 10:30
Mecz nr F-2
Hala Tenisowa - D
KONTRAKTOR
1:2
22:25
25:18
7:15
ASPROD GOLENIÓW-SZCZECIN

Mecz o III. miejsce

2016.06.19, 13:00
Mecz nr G-1
Hala Sportowa - F
Tornado Koszalin-Radom
2:0
25:10
25:15
KONTRAKTOR

Mecz o I. miejsce

2016.06.19, 14:00
Mecz nr G-2
Hala Sportowa - F
SPORT PARTNER
2:1
21:25
25:17
15:11
ASPROD GOLENIÓW-SZCZECIN

+ 60 lat

Grupowa

A

2016.06.17, 17:00
Mecz nr A-1
Hala Tenisowa - D
Wrocław +60
1:2
18:25
25:17
15:17
OLD BOY
2016.06.18, 10:00
Mecz nr A-2
Hala Tenisowa - E
OLD BOY
0:2
14:25
25:27
TORNADO
2016.06.18, 18:00
Mecz nr A-3
Hala Sportowa - F
TORNADO
0:2
14:25
23:25
Wrocław +60

B

2016.06.17, 17:00
Mecz nr B-1
Hala Tenisowa - E
Kaziki Siemyśl
2:1
17:25
25:21
15:7
KS LANG TEAM KOŁCZYGŁOWY
2016.06.18, 10:00
Mecz nr B-2
Hala Sportowa - F
KS LANG TEAM KOŁCZYGŁOWY
0:2
14:25
19:25
OSiR Gorzów Wlkp.
2016.06.18, 18:00
Mecz nr B-3
Hala Tenisowa - D
OSiR Gorzów Wlkp.
0:2
17:25
19:25
Kaziki Siemyśl

C

2016.06.17, 17:00
Mecz nr C-1
Hala Sportowa - F
OLD STARS NAŁĘCZÓW
0:2
10:25
13:25
MCKiS Oldboye Jaworzno
2016.06.18, 10:00
Mecz nr C-2
Hala Tenisowa - C
MCKiS Oldboye Jaworzno
0:2
14:25
17:25
PROFESSIONAL
2016.06.18, 18:00
Mecz nr C-3
Hala Tenisowa - E
PROFESSIONAL
2:0
25:12
25:19
OLD STARS NAŁĘCZÓW

Finałowa

Półfinały

2016.06.19, 09:00
Mecz nr F-1
Hala Tenisowa - E
Wrocław +60
0:2
22:25
20:25
Kaziki Siemyśl
2016.06.19, 10:15
Mecz nr F-2
Hala Tenisowa - E
PROFESSIONAL
2:0
25:17
25:19
MCKiS Oldboye Jaworzno

Mecz o III. miejsce

2016.06.19, 13:00
Mecz nr G-1
Hala Tenisowa - E
Wrocław +60
0:2
18:25
18:25
MCKiS Oldboye Jaworzno

Mecz o I. miejsce

2016.06.19, 14:00
Mecz nr G-2
Hala Tenisowa - E
Kaziki Siemyśl
0:2
12:25
14:25
PROFESSIONAL
 
 

Sponsor Główny:

Partnerzy:

Miasto Gospodarz:

Patronat:

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij