Strona główna
KĘDZIERZYN-KOŹLE
14-16.06.2019

+ 35 lat

Grupowa

A

2015.06.12, 17:00
Mecz nr 35A1
Hala nr 1 - A
Mostostal-Azoty Kędzierzyn - Koźle
2:1
23:25
25:17
15:3
LEK-STOM Gorzów
2015.06.12, 17:00
Mecz nr 35A2
Hala nr 1 - B
Alu-Project Polska
0:2
15:25
21:25
Bank Spółdzielczy Jastrzębie Zdrój
2015.06.13, 09:00
Mecz nr 35A3
Hala nr 1 - A
LEK-STOM Gorzów
0:2
10:25
25:27
Bank Spółdzielczy Jastrzębie Zdrój
2015.06.13, 09:00
Mecz nr 35A4
Hala nr 1 - B
Mostostal-Azoty Kędzierzyn - Koźle
2:0
25:18
25:21
Alu-Project Polska
2015.06.13, 12:00
Mecz nr 35A5
Hala nr 1 - A
Alu-Project Polska
1:2
26:24
21:25
12:15
LEK-STOM Gorzów
2015.06.13, 12:00
Mecz nr 35A6
Hala nr 1 - B
Bank Spółdzielczy Jastrzębie Zdrój
0:2
13:25
19:25
Mostostal-Azoty Kędzierzyn - Koźle

B

2015.06.12, 19:00
Mecz nr 35B1
Hala nr 1 - A
KSK ELWOZ Kołczygłowy
0:2
14:25
19:25
ADMINISTRATOR Radom
2015.06.13, 09:00
Mecz nr 35B2
Hala nr 1 - C
ADMINISTRATOR Radom
2:1
29:27
23:25
17:15
Old Volley Team Poznań
2015.06.13, 13:00
Mecz nr 35B3
Hala nr 1 - C
Old Volley Team Poznań
2:1
23:25
25:13
15:6
KSK ELWOZ Kołczygłowy

C

2015.06.12, 19:00
Mecz nr 35C1
Hala nr 1 - B
Volley Club Warszawa
1:2
25:21
17:25
19:21
NO NAME VOLLEY
2015.06.13, 10:00
Mecz nr 35C2
Hala nr 1 - C
NO NAME VOLLEY
0:2
14:25
21:25
PYRYS BUD Ostrołęka
2015.06.13, 14:00
Mecz nr 35C3
Hala nr 1 - C
PYRYS BUD Ostrołęka
2:0
25:8
25:16
Volley Club Warszawa

Baraże

2015.06.13, 17:00
Mecz nr 35D1
Hala nr 1 - A
Bank Spółdzielczy Jastrzębie Zdrój
1:2
25:19
19:25
13:15
Old Volley Team Poznań
2015.06.13, 19:00
Mecz nr 35D2
Hala nr 1 - A
Old Volley Team Poznań
2:0
25:18
25:12
NO NAME VOLLEY
2015.06.14, 09:00
Mecz nr 35D3
Hala nr 1 - A
NO NAME VOLLEY
2:0
Bank Spółdzielczy Jastrzębie Zdrój

Finałowa

Mecze półfinałowe

2015.06.14, 11:00
Mecz nr 35F1
Hala nr 1 - A
Mostostal-Azoty Kędzierzyn - Koźle
1:2
25:16
23:25
9:15
ADMINISTRATOR Radom
2015.06.14, 11:00
Mecz nr 35F2
Hala nr 1 - B
PYRYS BUD Ostrołęka
2:0
26:24
25:21
Old Volley Team Poznań

Mecz o III. miejsce

2015.06.14, 13:00
Mecz nr 35G1
Hala nr 1 - B
Mostostal-Azoty Kędzierzyn - Koźle
2:0
25:15
25:21
Old Volley Team Poznań

Mecz o I. miejsce

2015.06.14, 13:00
Mecz nr 35G2
Hala nr 1 - A
ADMINISTRATOR Radom
2:0
25:10
25:23
PYRYS BUD Ostrołęka

+ 40 lat

Grupowa

A

2015.06.12, 17:00
Mecz nr 40A1
Hala nr 1 - C
K+D Volley Team Kędzierzyn - Koźle
0:2
15:25
19:25
BestCan-Kaman Volley
2015.06.13, 11:00
Mecz nr 40A2
Hala nr 1 - C
BestCan-Kaman Volley
1:2
25:23
24:26
5:15
ESPADON Szczecin
2015.06.13, 17:00
Mecz nr 40A3
Hala nr 1 - C
ESPADON Szczecin
2:0
25:11
25:18
K+D Volley Team Kędzierzyn - Koźle

B

2015.06.12, 18:00
Mecz nr 40B1
Hala nr 1 - C
Kozaryn Różanki
2:0
25:23
25:19
Statyści Kamienna Góra
2015.06.13, 12:00
Mecz nr 40B2
Hala nr 1 - C
Statyści Kamienna Góra
0:2
23:25
16:25
STRAŻACY PSP Warszawa
2015.06.13, 18:00
Mecz nr 40B3
Hala nr 1 - C
STRAŻACY PSP Warszawa
2:0
25:21
25:16
Kozaryn Różanki

Finałowa

Mecze półfinałowe

2015.06.14, 09:00
Mecz nr 40F1
Hala nr 1 - C
ESPADON Szczecin
2:1
25:20
19:25
15:4
Kozaryn Różanki
2015.06.14, 10:00
Mecz nr 40F2
Hala nr 1 - C
BestCan-Kaman Volley
2:1
25:23
17:25
15:13
STRAŻACY PSP Warszawa

Mecz o III. miejsce

2015.06.14, 13:00
Mecz nr 40G1
Hala nr 1 - C
Kozaryn Różanki
1:2
25:23
22:25
4:15
STRAŻACY PSP Warszawa

Mecz o I. miejsce

2015.06.14, 14:00
Mecz nr 40G2
Hala nr 1 - C
ESPADON Szczecin
2:0
25:14
25:16
BestCan-Kaman Volley

+ 45 lat

Grupowa

A

2015.06.12, 18:00
Mecz nr 45A1
Hala nr 1 - A
Zlomobet SG Sport Wieluń
0:2
KAMAN VOLLEY Kędzierzyn - Koźle
2015.06.12, 18:00
Mecz nr 45A2
Hala nr 1 - B
REST Rzeszów
2:0
25:23
25:17
OLDBOYE LKS Przecław
2015.06.13, 10:00
Mecz nr 45A3
Hala nr 1 - A
KAMAN VOLLEY Kędzierzyn - Koźle
2:0
25:13
25:13
OLDBOYE LKS Przecław
2015.06.13, 10:00
Mecz nr 45A4
Hala nr 1 - B
Zlomobet SG Sport Wieluń
0:2
REST Rzeszów
2015.06.13, 13:00
Mecz nr 45A5
Hala nr 1 - A
REST Rzeszów
2:1
18:25
28:26
15:11
KAMAN VOLLEY Kędzierzyn - Koźle
2015.06.13, 13:00
Mecz nr 45A6
Hala nr 1 - B
OLDBOYE LKS Przecław
2:0
Zlomobet SG Sport Wieluń

B

2015.06.12, 20:00
Mecz nr 45B1
Hala nr 1 - A
MTS WINNER Czechowice - Dziedzice
2:0
25:19
25:17
OLD BOY Świnoujście
2015.06.13, 11:00
Mecz nr 45B2
Hala nr 1 - A
OLD BOY Świnoujście
0:2
18:25
15:25
Bank Spółdzielczy Jastrzębie Zdrój
2015.06.13, 14:00
Mecz nr 45B3
Hala nr 1 - A
Bank Spółdzielczy Jastrzębie Zdrój
0:2
24:26
23:25
MTS WINNER Czechowice - Dziedzice

C

2015.06.12, 20:00
Mecz nr 45C1
Hala nr 1 - B
El Dream Warszawa
0:2
9:25
11:25
XXL Warszawa
2015.06.13, 11:00
Mecz nr 45C2
Hala nr 1 - B
XXL Warszawa
2:0
25:19
25:22
KAR-LAB Gdynia
2015.06.13, 14:00
Mecz nr 45C3
Hala nr 1 - B
KAR-LAB Gdynia
2:0
25:12
25:18
El Dream Warszawa

Baraże

2015.06.13, 17:00
Mecz nr 45D1
Hala nr 1 - B
KAMAN VOLLEY Kędzierzyn - Koźle
2:1
25:15
19:25
15:7
Bank Spółdzielczy Jastrzębie Zdrój
2015.06.13, 19:00
Mecz nr 45D2
Hala nr 1 - B
Bank Spółdzielczy Jastrzębie Zdrój
0:2
16:25
16:25
KAR-LAB Gdynia
2015.06.14, 09:00
Mecz nr 45D3
Hala nr 1 - B
KAR-LAB Gdynia
2:0
25:18
25:18
KAMAN VOLLEY Kędzierzyn - Koźle

Finałowa

Mecze półfinałowe

2015.06.14, 12:00
Mecz nr 45F1
Hala nr 1 - A
REST Rzeszów
2:0
25:12
25:21
MTS WINNER Czechowice - Dziedzice
2015.06.14, 12:00
Mecz nr 45F2
Hala nr 1 - B
XXL Warszawa
2:0
25:20
25:21
KAR-LAB Gdynia

Mecz o III. miejsce

2015.06.14, 14:00
Mecz nr 45G1
Hala nr 1 - B
MTS WINNER Czechowice - Dziedzice
1:2
17:25
25:21
5:15
KAR-LAB Gdynia

Mecz o I. miejsce

2015.06.14, 14:00
Mecz nr 45G2
Hala nr 1 - A
REST Rzeszów
0:2
17:25
15:25
XXL Warszawa

+ 50 lat

Grupowa

A

2015.06.12, 17:00
Mecz nr 50A1
Hala nr 1 - D
Old Stars Naleczów
1:2
25:15
19:25
4:15
AWF Warszawa - Uszczelka Kielce
2015.06.12, 17:00
Mecz nr 50A2
Hala nr 1 - E
Team Volley Bieszczady
2:1
23:25
25:16
15:13
MOSiR Cieszyn
2015.06.13, 09:00
Mecz nr 50A3
Hala nr 1 - D
AWF Warszawa - Uszczelka Kielce
2:0
25:22
25:16
MOSiR Cieszyn
2015.06.13, 09:00
Mecz nr 50A4
Hala nr 1 - E
Old Stars Naleczów
2:0
25:19
25:14
Team Volley Bieszczady
2015.06.13, 13:00
Mecz nr 50A5
Hala nr 1 - D
Team Volley Bieszczady
0:2
11:25
24:26
AWF Warszawa - Uszczelka Kielce
2015.06.13, 13:00
Mecz nr 50A6
Hala nr 1 - E
MOSiR Cieszyn
2:0
25:22
26:24
Old Stars Naleczów

B

2015.06.12, 18:00
Mecz nr 50B1
Hala nr 1 - D
KRD Wrocław
2:0
25:18
25:9
KSK Kołczygłowy
2015.06.13, 10:00
Mecz nr 50B2
Hala nr 1 - D
KSK Kołczygłowy
2:1
17:25
27:25
15:11
BASZTA Strzelce Krajeńskie
2015.06.13, 14:00
Mecz nr 50B3
Hala nr 1 - D
BASZTA Strzelce Krajeńskie
0:2
8:25
9:25
KRD Wrocław

C

2015.06.12, 18:00
Mecz nr 50C1
Hala nr 1 - E
PGE GiEKSA Elektrownia Bełchatów
0:2
11:25
11:25
KONTRAKTOR Pobiedziska
2015.06.13, 10:00
Mecz nr 50C2
Hala nr 1 - E
KONTRAKTOR Pobiedziska
0:2
23:25
20:25
Płomień Milowice
2015.06.13, 14:00
Mecz nr 50C3
Hala nr 1 - E
Płomień Milowice
2:0
25:9
25:15
PGE GiEKSA Elektrownia Bełchatów

Baraże

2015.06.13, 17:00
Mecz nr 50D1
Hala nr 1 - D
Old Stars Naleczów
2:0
25:15
25:18
KSK Kołczygłowy
2015.06.13, 19:00
Mecz nr 50D2
Hala nr 1 - D
KSK Kołczygłowy
0:2
14:25
9:25
KONTRAKTOR Pobiedziska
2015.06.14, 09:00
Mecz nr 50D3
Hala nr 1 - D
KONTRAKTOR Pobiedziska
2:0
25:22
25:19
Old Stars Naleczów

Finałowa

Mecze półfinałowe

2015.06.14, 11:00
Mecz nr 50F1
Hala nr 1 - D
AWF Warszawa - Uszczelka Kielce
1:2
22:25
25:22
9:15
KRD Wrocław
2015.06.14, 11:00
Mecz nr 50F2
Hala nr 1 - D
Płomień Milowice
2:0
25:8
25:18
KRD Wrocław

Mecz o III. miejsce

2015.06.14, 13:00
Mecz nr 50G1
Hala nr 1 - D
AWF Warszawa - Uszczelka Kielce
0:2
19:25
21:25
KONTRAKTOR Pobiedziska

Mecz o I. miejsce

2015.06.14, 14:00
Mecz nr 50G2
Hala nr 1 - D
KRD Wrocław
0:2
19:25
14:25
Płomień Milowice

+ 55 lat

Grupowa

A

2015.06.12, 18:00
Mecz nr 55A1
Hala nr 2 - F
BALTIC HOME Świnoujście
1:2
11:25
25:22
9:15
Wrocław +55
2015.06.13, 09:00
Mecz nr 55A2
Hala nr 2 - F
Wrocław +55
0:2
21:25
19:25
Tornado Koszalin
2015.06.13, 12:00
Mecz nr 55A3
Hala nr 2 - F
Tornado Koszalin
2:0
25:13
25:18
BALTIC HOME Świnoujście

B

2015.06.12, 18:00
Mecz nr 55B1
Hala nr 2 - F
ASPROD Goleniów - Szczecin
2:1
25:11
23:25
15:12
KSK LANG TEAM Kołczygłowy
2015.06.13, 10:00
Mecz nr 55B2
Hala nr 2 - F
KSK LANG TEAM Kołczygłowy
2:0
25:12
27:25
PIAST ŁUBOWO
2015.06.13, 13:00
Mecz nr 55B3
Hala nr 2 - F
PIAST ŁUBOWO
0:2
19:25
22:25
ASPROD Goleniów - Szczecin

C

2015.06.12, 19:00
Mecz nr 55C1
Hala nr 2 - F
SPORT PARTNER Nowy Sącz
2:0
25:15
25:21
OLD GRYMAS Zielona Góra
2015.06.13, 11:00
Mecz nr 55C2
Hala nr 2 - F
OLD GRYMAS Zielona Góra
0:2
17:25
9:25
MCKiS Oldboye Jaworzno
2015.06.13, 14:00
Mecz nr 55C3
Hala nr 2 - F
MCKiS Oldboye Jaworzno
2:1
26:24
22:25
15:7
SPORT PARTNER Nowy Sącz

Baraże

2015.06.13, 17:00
Mecz nr 55D1
Hala nr 2 - F
Wrocław +55
1:2
19:25
25:20
11:15
KSK LANG TEAM Kołczygłowy
2015.06.13, 19:00
Mecz nr 55D2
Hala nr 2 - F
KSK LANG TEAM Kołczygłowy
0:2
14:25
10:25
SPORT PARTNER Nowy Sącz
2015.06.14, 09:00
Mecz nr 55D3
Hala nr 2 - F
SPORT PARTNER Nowy Sącz
2:0
25:15
25:22
Wrocław +55

Finałowa

Mecze półfinałowe

2015.06.14, 12:00
Mecz nr 55F1
Hala nr 1 - E
Tornado Koszalin
0:2
20:25
15:25
ASPROD Goleniów - Szczecin
2015.06.14, 12:00
Mecz nr 55F2
Hala nr 2 - F
MCKiS Oldboye Jaworzno
0:2
26:28
26:28
SPORT PARTNER Nowy Sącz

Mecz o III. miejsce

2015.06.14, 14:00
Mecz nr 55G1
Hala nr 2 - F
Tornado Koszalin
0:2
20:25
26:28
MCKiS Oldboye Jaworzno

Mecz o I. miejsce

2015.06.14, 14:00
Mecz nr 55G2
Hala nr 2 - F
ASPROD Goleniów - Szczecin
2:0
25:18
25:20
SPORT PARTNER Nowy Sącz

+ 60 lat

Grupowa

A

2015.06.12, 19:00
Mecz nr 60A1
Hala nr 1 - D
Professional Warszawa
2:0
25:19
25:18
OSiR Gorzów Wlkp.
2015.06.12, 19:00
Mecz nr 60A2
Hala nr 1 - E
Kaziki Siemyśl
2:1
24:26
25:13
15:11
Old Stars Naleczów
2015.06.13, 11:00
Mecz nr 60A3
Hala nr 1 - D
OSiR Gorzów Wlkp.
2:0
26:24
25:20
Old Stars Naleczów
2015.06.13, 11:00
Mecz nr 60A4
Hala nr 1 - E
Professional Warszawa
2:0
25:11
25:10
Kaziki Siemyśl
2015.06.13, 18:00
Mecz nr 60A5
Hala nr 1 - D
Kaziki Siemyśl
2:1
25:11
22:25
15:8
OSiR Gorzów Wlkp.
2015.06.13, 18:00
Mecz nr 60A6
Hala nr 1 - E
Old Stars Naleczów
0:2
14:25
17:25
Professional Warszawa

B

2015.06.12, 20:00
Mecz nr 60B1
Hala nr 1 - E
POL-JACK Łódź
1:2
25:14
21:25
4:15
Zagłoba Przysucha
2015.06.13, 12:00
Mecz nr 60B2
Hala nr 1 - E
Zagłoba Przysucha
0:2
20:25
7:25
Tornado Koszalin
2015.06.13, 17:00
Mecz nr 60B3
Hala nr 1 - E
Tornado Koszalin
1:2
25:17
11:25
4:15
POL-JACK Łódź

Finałowa

Mecze półfinałowe

2015.06.14, 09:00
Mecz nr 60F1
Hala nr 1 - E
Professional Warszawa
2:0
25:20
25:16
POL-JACK Łódź
2015.06.14, 10:00
Mecz nr 60F2
Hala nr 1 - E
Kaziki Siemyśl
2:0
27:25
25:21
Tornado Koszalin

Mecz o III. miejsce

2015.06.14, 13:00
Mecz nr 60G1
Hala nr 2 - F
POL-JACK Łódź
2:0
25:20
25:21
Tornado Koszalin

Mecz o I. miejsce

2015.06.14, 13:00
Mecz nr 60G2
Hala nr 1 - E
Professional Warszawa
2:1
22:25
25:14
15:6
Kaziki Siemyśl
 
 

Sponsor Główny:

Partnerzy:

Miasto Gospodarz:

Patronat:

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij