Strona główna
KĘDZIERZYN-KOŹLE
15-17.06.2018

+ 35 lat

Grupowa

A

2014.06.06, 17:30
Mecz nr A1
Hala Tenisowa - A
Amator Szczecin
0:2
23:25
16:25
Old-Volley-Team Poznań
2014.06.06, 18:20
Mecz nr A2
Hala Tenisowa - A
Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle
2:0
25:19
25:8
Bank Spółdzielczy Jastrzębie Zdrój
2014.06.07, 09:00
Mecz nr A3
Hala Tenisowa - A
Old-Volley-Team Poznań
2:1
19:25
25:20
15:9
Bank Spółdzielczy Jastrzębie Zdrój
2014.06.07, 09:00
Mecz nr A4
Hala Tenisowa - B
Amator Szczecin
0:2
12:25
11:25
Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle
2014.06.07, 12:50
Mecz nr A6
Hala Tenisowa - B
Bank Spółdzielczy Jastrzębie Zdrój
2:1
25:16
21:25
15:7
Amator Szczecin
2014.06.07, 13:00
Mecz nr A5
Hala Tenisowa - A
Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle
2:0
25:10
25:16
Old-Volley-Team Poznań

B

2014.06.06, 19:25
Mecz nr B1
Hala Tenisowa - A
No name Łódź
0:2
23:25
17:25
Pyrys Bud Ostrołęka
2014.06.07, 10:00
Mecz nr B2
Hala Tenisowa - A
Pyrys Bud Ostrołęka
2:0
25:20
25:17
Volley Club Warszawa
2014.06.07, 14:00
Mecz nr B3
Hala Tenisowa - A
Volley Club Warszawa
1:2
15:25
25:22
10:15
No name Łódź

C

2014.06.06, 20:30
Mecz nr C1
Hala Tenisowa - A
BestCan Professional Warszawa
2:0
25:17
25:19
Lek Stom Gorzów
2014.06.07, 10:00
Mecz nr C2
Hala Tenisowa - B
Lek Stom Gorzów
0:2
17:25
17:25
Klub Siatkarsko-Kajakarski KSK "ELWOZ" Kołczygłowy
2014.06.07, 14:00
Mecz nr C3
Hala Tenisowa - B
Klub Siatkarsko-Kajakarski KSK "ELWOZ" Kołczygłowy
1:2
25:19
13:25
8:15
BestCan Professional Warszawa

Baraże

2014.06.07, 17:00
Mecz nr D1
Hala Tenisowa - A
Old-Volley-Team Poznań
2:1
18:25
26:24
15:13
No name Łódź
2014.06.07, 19:00
Mecz nr D2
Hala Tenisowa - A
No name Łódź
2:0
25:16
25:22
Klub Siatkarsko-Kajakarski KSK "ELWOZ" Kołczygłowy
2014.06.08, 09:00
Mecz nr D3
Hala Tenisowa - A
Klub Siatkarsko-Kajakarski KSK "ELWOZ" Kołczygłowy
0:2
18:25
19:25
Old-Volley-Team Poznań

Finałowa

Mecze półfinałowe

2014.06.08, 11:00
Mecz nr F1
Hala Tenisowa - A
Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle
2:0
25:23
25:22
Pyrys Bud Ostrołęka
2014.06.08, 11:00
Mecz nr F2
Hala Tenisowa - B
BestCan Professional Warszawa
1:2
25:22
17:25
12:15
Old-Volley-Team Poznań

Mecz o I. miejsce

2014.06.08, 13:15
Mecz nr G2
Hala Tenisowa - A
Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle
2:0
25:15
25:17
Old-Volley-Team Poznań

Mecz o III. miejsce

2014.06.08, 13:30
Mecz nr G1
Hala Tenisowa - B
Pyrys Bud Ostrołęka
2:0
25:19
25:19
BestCan Professional Warszawa

+ 40 lat

Grupowa

A

2014.06.06, 17:30
Mecz nr A1
Hala Tenisowa - B
KOZARYN Różanki
0:2
20:25
22:25
Bank Spółdzielczy Jastrzębie Zdrój
2014.06.06, 17:30
Mecz nr A2
Hala Tenisowa - C
SPS Konstancin-Jeziorna
0:2
19:25
17:25
Znicz Gorzów Wielkopolski
2014.06.07, 09:00
Mecz nr A3
Hala Tenisowa - F
Bank Spółdzielczy Jastrzębie Zdrój
2:0
25:22
26:24
Znicz Gorzów Wielkopolski
2014.06.07, 10:05
Mecz nr A4
Hala Tenisowa - F
KOZARYN Różanki
2:0
25:21
25:18
SPS Konstancin-Jeziorna
2014.06.07, 11:45
Mecz nr A6
Hala Tenisowa - C
Znicz Gorzów Wielkopolski
0:2
17:25
18:25
KOZARYN Różanki
2014.06.07, 11:50
Mecz nr A5
Hala Tenisowa - B
SPS Konstancin-Jeziorna
0:2
20:25
20:25
Bank Spółdzielczy Jastrzębie Zdrój

B

2014.06.06, 18:25
Mecz nr B1
Hala Tenisowa - B
Gryf Łask
0:2
10:25
16:25
Espadon Szczecin
2014.06.07, 11:00
Mecz nr B2
Hala Tenisowa - B
Espadon Szczecin
2:0
25:17
25:18
K+D Kędzierzyn-Koźle
2014.06.07, 13:45
Mecz nr B3
Hala Tenisowa - C
K+D Kędzierzyn-Koźle
2:0
25:12
25:19
Gryf Łask

C

2014.06.06, 18:25
Mecz nr C1
Hala Tenisowa - C
Rest Rzeszów
0:2
14:25
21:25
Strażacy Warszawa
2014.06.07, 10:50
Mecz nr C2
Hala Tenisowa - C
Strażacy Warszawa
2:0
25:16
25:19
MPJ 91
2014.06.07, 13:00
Mecz nr C3
Hala Tenisowa - E
MPJ 91
1:2
23:25
25:11
23:25
Rest Rzeszów

Baraże

2014.06.07, 17:00
Mecz nr D1
Hala Tenisowa - B
KOZARYN Różanki
2:1
15:25
28:26
15:11
K+D Kędzierzyn-Koźle
2014.06.07, 20:00
Mecz nr D2
Hala Tenisowa - B
K+D Kędzierzyn-Koźle
2:1
25:17
12:25
15:12
Rest Rzeszów
2014.06.08, 10:05
Mecz nr D3
Hala Tenisowa - B
Rest Rzeszów
0:2
17:25
17:25
KOZARYN Różanki

Finałowa

Mecze półfinałowe

2014.06.08, 12:00
Mecz nr F2
Hala Tenisowa - B
Strażacy Warszawa
2:0
25:16
25:10
KOZARYN Różanki
2014.06.08, 12:10
Mecz nr F1
Hala Tenisowa - A
Bank Spółdzielczy Jastrzębie Zdrój
1:2
17:25
25:23
8:15
Espadon Szczecin

Mecz o III. miejsce

2014.06.08, 14:10
Mecz nr G1
Hala Tenisowa - A
Bank Spółdzielczy Jastrzębie Zdrój
2:0
25:20
25:20
KOZARYN Różanki

Mecz o I. miejsce

2014.06.08, 14:10
Mecz nr G2
Hala Tenisowa - B
Espadon Szczecin
2:1
25:15
19:25
15:11
Strażacy Warszawa

+ 45 lat

Grupowa

A

2014.06.06, 19:20
Mecz nr A1
Hala Tenisowa - B
MTS Winner Czechowice-Dziedzice
2:0
25:17
25:22
Huta Łabędy
2014.06.07, 09:00
Mecz nr A2
Hala Tenisowa - C
Huta Łabędy
2:0
25:18
25:17
Złomobet SG Sport Wieluń
2014.06.07, 11:55
Mecz nr A3
Hala Tenisowa - A
Złomobet SG Sport Wieluń
2:0
25:17
25:23
MTS Winner Czechowice-Dziedzice

B

2014.06.06, 20:30
Mecz nr B1
Hala Tenisowa - B
El Dream Warszawa
1:2
25:21
24:26
13:15
Siatkarz Turek
2014.06.07, 10:00
Mecz nr B2
Hala Tenisowa - C
Siatkarz Turek
0:2
14:25
14:25
XXL Warszawa
2014.06.07, 13:00
Mecz nr B3
Hala Tenisowa - C
XXL Warszawa
2:0
25:12
25:11
El Dream Warszawa

C

2014.06.06, 19:25
Mecz nr C1
Hala Tenisowa - C
SS Kaman Volley Kędzierzyn-Koźle
2:0
25:19
25:21
Old Boy's Stars'i Szczecin
2014.06.07, 10:55
Mecz nr C2
Hala Tenisowa - A
Old Boy's Stars'i Szczecin
2:0
25:22
25:21
Old-Boy Świnoujście
2014.06.07, 14:00
Mecz nr C3
Hala Tenisowa - E
Old-Boy Świnoujście
0:2
20:25
21:25
SS Kaman Volley Kędzierzyn-Koźle

Baraże

2014.06.07, 17:00
Mecz nr D1
Hala Tenisowa - C
MTS Winner Czechowice-Dziedzice
2:0
25:12
25:12
SS Kaman Volley Kędzierzyn-Koźle
2014.06.07, 20:10
Mecz nr D2
Hala Tenisowa - A
Siatkarz Turek
0:2
20:25
23:25
Old Boy's Stars'i Szczecin
2014.06.08, 09:00
Mecz nr D3
Hala Tenisowa - B
Old Boy's Stars'i Szczecin
0:2
24:26
6:25
MTS Winner Czechowice-Dziedzice

Finałowa

Mecze półfinałowe

2014.06.08, 11:00
Mecz nr F1
Hala Tenisowa - C
Huta Łabędy
0:2
10:25
10:25
XXL Warszawa
2014.06.08, 11:00
Mecz nr F2
Hala Sportowa - F
SS Kaman Volley Kędzierzyn-Koźle
2:0
25:21
25:17
MTS Winner Czechowice-Dziedzice

Mecz o III. miejsce

2014.06.08, 12:55
Mecz nr G1
Hala Tenisowa - C
Huta Łabędy
1:2
23:25
25:23
6:15
MTS Winner Czechowice-Dziedzice

Mecz o I. miejsce

2014.06.08, 14:00
Mecz nr G2
Hala Tenisowa - C
XXL Warszawa
2:0
25:21
25:16
SS Kaman Volley Kędzierzyn-Koźle

+ 50 lat

Grupowa

A

2014.06.06, 17:30
Mecz nr A1
Hala Sportowa - D
Old Boy Grymas Zielona Góra
0:2
15:25
17:25
San Lesko
2014.06.06, 17:30
Mecz nr A2
Hala Sportowa - E
MOSiR Cieszyn
2:1
28:26
20:25
15:7
SGS Goleniów
2014.06.07, 09:00
Mecz nr A4
Hala Sportowa - E
Old Boy Grymas Zielona Góra
1:2
19:25
25:21
12:15
MOSiR Cieszyn
2014.06.07, 10:10
Mecz nr A3
Hala Sportowa - D
San Lesko
1:2
25:23
17:25
6:15
SGS Goleniów
2014.06.07, 17:00
Mecz nr A5
Hala Sportowa - D
MOSiR Cieszyn
2:0
25:18
25:14
San Lesko
2014.06.07, 17:00
Mecz nr A6
Hala Sportowa - E
SGS Goleniów
2:0
25:19
25:15
Old Boy Grymas Zielona Góra

B

2014.06.06, 18:25
Mecz nr B1
Hala Sportowa - D
KRD Wrocław
2:0
25:16
25:17
Old Stars Nałęczów
2014.06.06, 19:00
Mecz nr B2
Hala Sportowa - E
KSK Kołczygłowy
1:2
26:24
20:25
10:15
Siatkarz Turek
2014.06.07, 10:20
Mecz nr B4
Hala Sportowa - E
KRD Wrocław
2:0
25:13
25:21
KSK Kołczygłowy
2014.06.07, 11:10
Mecz nr B3
Hala Sportowa - D
Old Stars Nałęczów
2:1
27:25
22:25
15:11
Siatkarz Turek
2014.06.07, 18:00
Mecz nr B5
Hala Sportowa - D
KSK Kołczygłowy
0:2
14:25
18:25
Old Stars Nałęczów
2014.06.07, 18:10
Mecz nr B6
Hala Sportowa - E
Siatkarz Turek
0:2
19:25
15:25
KRD Wrocław

C

2014.06.06, 19:20
Mecz nr C1
Hala Sportowa - D
Kontraktor - Pobiedziska
0:2
14:25
16:25
Bank Spółdzielczy Jastrzębie Zdrój
2014.06.06, 20:25
Mecz nr C2
Hala Sportowa - E
Płomień Milowice
2:0
25:9
25:13
PGE Gieksa Oddział Elektrownia Bełchatów
2014.06.07, 12:15
Mecz nr C3
Hala Sportowa - D
Bank Spółdzielczy Jastrzębie Zdrój
2:0
25:15
25:20
PGE Gieksa Oddział Elektrownia Bełchatów
2014.06.07, 13:00
Mecz nr C4
Hala Sportowa - E
Kontraktor - Pobiedziska
0:2
20:25
18:25
Płomień Milowice
2014.06.07, 19:10
Mecz nr C6
Hala Sportowa - E
PGE Gieksa Oddział Elektrownia Bełchatów
0:2
14:25
22:25
Kontraktor - Pobiedziska
2014.06.07, 19:15
Mecz nr C5
Hala Sportowa - D
Płomień Milowice
2:0
25:23
25:16
Bank Spółdzielczy Jastrzębie Zdrój

D

2014.06.07, 09:00
Mecz nr D1
Hala Sportowa - D
Sport Partner Nowy Sącz
1:2
26:24
21:25
11:15
Profmetkol Łódź
2014.06.07, 14:00
Mecz nr D2
Hala Sportowa - D
Profmetkol Łódź
2:0
25:18
25:13
Baszta Strzelce Krajeńskie
2014.06.07, 19:00
Mecz nr D3
Hala Sportowa - C
Baszta Strzelce Krajeńskie
0:2
10:25
13:25
Sport Partner Nowy Sącz

Finałowa

Mecze ćwierćfinałowe

2014.06.08, 09:00
Mecz nr E1
Hala Sportowa - C
MOSiR Cieszyn
2:0
26:24
25:6
Sport Partner Nowy Sącz
2014.06.08, 09:00
Mecz nr E2
Hala Sportowa - D
Płomień Milowice
2:0
25:14
25:5
Old Stars Nałęczów
2014.06.08, 09:00
Mecz nr E3
Hala Sportowa - E
KRD Wrocław
2:0
25:11
25:15
Bank Spółdzielczy Jastrzębie Zdrój
2014.06.08, 09:00
Mecz nr E4
Hala Sportowa - F
Profmetkol Łódź
2:0
25:16
25:15
SGS Goleniów

Mecze półfinałowe

2014.06.08, 11:00
Mecz nr F1
Hala Sportowa - D
MOSiR Cieszyn
0:2
9:25
16:25
Płomień Milowice
2014.06.08, 11:00
Mecz nr F2
Hala Sportowa - E
KRD Wrocław
2:0
25:19
25:19
Profmetkol Łódź

Mecz o III. miejsce

2014.06.08, 13:10
Mecz nr G1
Hala Sportowa - D
MOSiR Cieszyn
2:0
27:25
25:13
Profmetkol Łódź

Mecz o I. miejsce

2014.06.08, 14:00
Mecz nr G2
Hala Sportowa - D
Płomień Milowice
2:0
25:12
25:21
KRD Wrocław

+ 55 lat

Grupowa

A

2014.06.06, 17:30
Mecz nr A1
Hala Sportowa - F
Wrocław +55
2:1
25:15
13:25
15:11
KSK LANG TEAM KOŁCZYGŁOWY
2014.06.06, 18:45
Mecz nr A2
Hala Sportowa - F
Baltic Home Świnoujście
0:2
13:25
12:25
Tornado Koszalin
2014.06.07, 11:10
Mecz nr A3
Hala Sportowa - F
KSK LANG TEAM KOŁCZYGŁOWY
0:2
22:25
15:25
Tornado Koszalin
2014.06.07, 12:20
Mecz nr A4
Hala Sportowa - F
Wrocław +55
2:0
25:14
25:20
Baltic Home Świnoujście
2014.06.07, 17:00
Mecz nr A5
Hala Sportowa - F
Baltic Home Świnoujście
1:2
19:25
25:20
12:15
KSK LANG TEAM KOŁCZYGŁOWY
2014.06.07, 18:15
Mecz nr A6
Hala Sportowa - F
Tornado Koszalin
1:2
25:8
18:25
10:15
Wrocław +55

B

2014.06.06, 19:30
Mecz nr B1
Hala Sportowa - F
MCKiS Oldboye Jaworzno
2:0
25:14
25:15
Zdolnipolacy.pl Szczecin
2014.06.07, 13:15
Mecz nr B2
Hala Sportowa - F
Zdolnipolacy.pl Szczecin
2:0
25:11
25:12
Buma Sieradz
2014.06.07, 19:20
Mecz nr B3
Hala Sportowa - F
Buma Sieradz
0:2
16:25
20:25
MCKiS Oldboye Jaworzno

Finałowa

Mecze półfinałowe

2014.06.08, 10:00
Mecz nr F1
Hala Sportowa - D
Wrocław +55
1:2
23:25
25:14
7:15
Zdolnipolacy.pl Szczecin
2014.06.08, 10:00
Mecz nr F2
Hala Sportowa - E
MCKiS Oldboye Jaworzno
2:0
25:16
25:10
Tornado Koszalin

Mecz o III. miejsce

2014.06.08, 14:00
Mecz nr G1
Hala Sportowa - F
Wrocław +55
1:2
16:25
25:21
7:15
Tornado Koszalin

Mecz o I. miejsce

2014.06.08, 14:00
Mecz nr G2
Hala Sportowa - E
Zdolnipolacy.pl Szczecin
1:2
19:25
25:17
10:15
MCKiS Oldboye Jaworzno

+ 60 lat

Grupowa

2014.06.06, 20:15
Mecz nr A1
Hala Sportowa - D
Tornado Koszalin
2:0
25:17
25:18
Górale Nowy Targ
2014.06.06, 20:45
Mecz nr A2
Hala Sportowa - C
OSiR Gorzów Wielkopolski
0:2
15:25
17:25
Professional Warszawa
2014.06.07, 12:15
Mecz nr A4
Hala Sportowa - E
Tornado Koszalin
2:0
26:24
25:14
OSiR Gorzów Wielkopolski
2014.06.07, 14:00
Mecz nr A3
Hala Sportowa - D
Górale Nowy Targ
0:2
15:25
8:25
Professional Warszawa
2014.06.07, 20:00
Mecz nr A5
Hala Sportowa - D
OSiR Gorzów Wielkopolski
2:0
25:17
25:13
Górale Nowy Targ
2014.06.07, 20:10
Mecz nr A6
Hala Sportowa - E
Professional Warszawa
2:1
25:16
23:25
15:8
Tornado Koszalin

Finałowa

Mecz o III. miejsce

2014.06.08, 13:00
Mecz nr G1
Hala Sportowa - F
OSiR Gorzów Wielkopolski
2:0
25:18
25:17
Górale Nowy Targ

Mecz o I. miejsce

2014.06.08, 13:00
Mecz nr G2
Hala Sportowa - E
Professional Warszawa
2:0
25:9
25:8
Tornado Koszalin
 
 

Sponsor Główny:

Partnerzy:

Miasto Gospodarz:

Patronat:

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij