Strona główna
KĘDZIERZYN-KOŹLE
14-16.06.2019

+ 35 lat

Grupowa

A

2013.05.25, 09:00
Mecz nr 35A/1
Boisko E
BestCan Warszawa
2:1
25:21
25:27
15:11
Pyrys Bud Ostrołęka
2013.05.25, 13:00
Mecz nr 35A/2
Boisko E
Pyrys Bud Ostrołęka
2:0
25:15
25:17
LEK-STOM Gorzów Wlkp. - Poznań
2013.05.25, 18:00
Mecz nr 35A/3
Boisko E
LEK-STOM Gorzów Wlkp. - Poznań
1:2
8:25
26:24
8:25
BestCan Warszawa

B

2013.05.25, 10:00
Mecz nr 35B/4
Boisko E
Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju
2:0
25:21
25:7
KSK Wireland Kołczygłowy
2013.05.25, 14:00
Mecz nr 35B/5
Boisko E
KSK Wireland Kołczygłowy
2:0
25:23
25:22
KS Orzeł Oldboy Międzyrzecz
2013.05.25, 19:00
Mecz nr 35B/6
Boisko E
KS Orzeł Oldboy Międzyrzecz
1:2
25:19
23:25
12:15
Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju

Finałowa

Mecze półfinałowe

2013.05.26, 09:00
Mecz nr 35/7
Boisko D
BestCan Warszawa
2:0
25:19
25:16
KSK Wireland Kołczygłowy
2013.05.26, 09:00
Mecz nr 35/8
Boisko E
Pyrys Bud Ostrołęka
1:2
25:20
20:25
10:15
Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju

Mecz o V. miejsce

2013.05.26, 10:00
Mecz nr 35/9
Boisko D
LEK-STOM Gorzów Wlkp. - Poznań
1:2
17:25
25:21
8:15
KS Orzeł Oldboy Międzyrzecz

Mecz o III. miejsce

2013.05.26, 12:00
Mecz nr 35/10
Boisko D
KSK Wireland Kołczygłowy
1:2
21:25
25:23
5:15
Pyrys Bud Ostrołęka

Mecz o I. miejsce

2013.05.26, 12:00
Mecz nr 35/11
Boisko E
BestCan Warszawa
0:2
13:25
19:25
Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju

+ 40 lat

Grupowa

A

2013.05.24, 18:30
Mecz nr 40A/1
Boisko F
Złomobet SG Spor Wieluń
0:2
13:25
7:25
Espadon Szczecin
2013.05.25, 09:00
Mecz nr 40A/2
Boisko F
Espadon Szczecin
0:2
22:25
23:25
Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju
2013.05.25, 12:00
Mecz nr 40A/3
Boisko F
Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju
2:0
29:27
25:19
Złomobet SG Spor Wieluń

B

2013.05.24, 19:30
Mecz nr 40B/4
Boisko F
Uni-Truck Zielona Góra
2:1
25:23
21:25
18:16
Ro_Lex K+D Kedzierzyn Koźle
2013.05.25, 10:00
Mecz nr 40B/5
Boisko F
Ro_Lex K+D Kedzierzyn Koźle
0:2
18:25
18:25
SS Kaman Volley Kędzierzyn-Koźle
2013.05.25, 13:00
Mecz nr 40B/6
Boisko F
SS Kaman Volley Kędzierzyn-Koźle
2:0
25:18
25:16
Uni-Truck Zielona Góra

C

2013.05.24, 20:30
Mecz nr 40C/7
Boisko F
Rest Rzeszów
0:2
23:25
20:25
XXL Warszawa
2013.05.25, 11:00
Mecz nr 40C/8
Boisko F
XXL Warszawa
2:0
25:14
25:19
Siatkarz Turek
2013.05.25, 14:00
Mecz nr 40C/9
Boisko F
Siatkarz Turek
1:2
25:21
21:25
7:15
Rest Rzeszów

Baraże

2013.05.25, 17:00
Mecz nr 40 BA/10
Boisko F
Espadon Szczecin
2:0
25:14
25:16
Uni-Truck Zielona Góra
2013.05.25, 20:00
Mecz nr 40 BA/11
Boisko F
Uni-Truck Zielona Góra
0:2
16:25
12:25
Rest Rzeszów
2013.05.26, 09:00
Mecz nr 40 BA/12
Boisko F
Rest Rzeszów
0:2
18:25
18:25
Espadon Szczecin

Finałowa

Mecze półfinałowe

2013.05.26, 11:00
Mecz nr 40/13
Boisko F
Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju
1:2
25:22
18:25
10:15
SS Kaman Volley Kędzierzyn-Koźle
2013.05.26, 11:00
Mecz nr 40/14
Boisko D
XXL Warszawa
0:2
18:25
20:25
Espadon Szczecin

Mecz o III. miejsce

2013.05.26, 14:00
Mecz nr 40/15
Boisko F
Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju
2:1
25:18
20:25
15:10
XXL Warszawa

Mecz o I. miejsce

2013.05.26, 14:00
Mecz nr 40/16
Boisko D
SS Kaman Volley Kędzierzyn-Koźle
2:0
25:17
25:19
Espadon Szczecin

+ 45 lat

Grupowa

A

2013.05.24, 19:30
Mecz nr 45A/1
Boisko E
Aquarius Szczecin
1:2
25:21
19:25
6:15
MTS Winner Czechowice-Dziedzice
2013.05.24, 20:30
Mecz nr 45A/2
Boisko E
ZUO Clean City Międzychód
0:2
8:25
13:25
VIA Europa Wrocław
2013.05.25, 11:00
Mecz nr 45A/3
Boisko E
MTS Winner Czechowice-Dziedzice
1:2
25:17
20:25
15:12
VIA Europa Wrocław
2013.05.25, 12:00
Mecz nr 45A/4
Boisko E
Aquarius Szczecin
2:0
25:16
25:20
ZUO Clean City Międzychód
2013.05.25, 19:00
Mecz nr 45A/5
Boisko D
ZUO Clean City Międzychód
0:2
14:25
14:25
MTS Winner Czechowice-Dziedzice
2013.05.25, 20:00
Mecz nr 45/A6
Boisko E
VIA Europa Wrocław
1:2
22:25
25:23
12:15
Aquarius Szczecin

B

2013.05.24, 18:30
Mecz nr 45B/7
Boisko E
KRD Rzetelna Firma Wrocław
2:0
25:18
25:21
ZEG BS Gryfice
2013.05.25, 14:00
Mecz nr 45B/8
Boisko D
ZEG BS Gryfice
2:0
25:22
26:24
Siatkarz Turek
2013.05.25, 19:00
Mecz nr 45B/9
Boisko F
Siatkarz Turek
0:2
13:25
12:25
KRD Rzetelna Firma Wrocław

Finałowa

Mecze półfinałowe

2013.05.26, 10:00
Mecz nr 45/10
Boisko E
MTS Winner Czechowice-Dziedzice
1:2
25:14
19:25
3:15
ZEG BS Gryfice
2013.05.26, 10:00
Mecz nr 45/11
Boisko F
Aquarius Szczecin
0:2
23:25
12:25
KRD Rzetelna Firma Wrocław

Mecze o V. miejsce

2013.05.26, 11:00
Mecz nr 45/12
Boisko E
VIA Europa Wrocław
2:1
22:25
25:21
18:16
Siatkarz Turek

Mecz o III. miejsce

2013.05.26, 13:00
Mecz nr 45/13
Boisko E
MTS Winner Czechowice-Dziedzice
2:0
25:17
25:14
Aquarius Szczecin

Mecz o I. miejsce

2013.05.26, 13:00
Mecz nr 45/14
Boisko F
ZEG BS Gryfice
0:2
15:25
17:25
KRD Rzetelna Firma Wrocław

+ 50 lat

Grupowa

A

2013.05.24, 18:30
Mecz nr 50A/1
Boisko C
KSK Kołczygłowy
0:2
13:25
17:25
Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju
2013.05.24, 18:30
Mecz nr 50A/2
Boisko D
Baszta Strzelce Krajeńskie
2:0
26:24
26:24
Team-Volley Bieszczady
2013.05.25, 10:00
Mecz nr 50A/3
Boisko C
Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju
2:0
25:17
25:15
Team-Volley Bieszczady
2013.05.25, 10:00
Mecz nr 50A/4
Boisko D
KSK Kołczygłowy
2:0
25:11
25:11
Baszta Strzelce Krajeńskie
2013.05.25, 17:00
Mecz nr 50A/5
Boisko C
Baszta Strzelce Krajeńskie
0:2
13:25
17:25
Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju
2013.05.25, 17:00
Mecz nr 50A/6
Boisko D
Team-Volley Bieszczady
1:2
25:21
22:25
12:15
KSK Kołczygłowy

B

2013.05.24, 19:30
Mecz nr 50B/7
Boisko C
Kontraktor Pobiedziska
0:2
17:25
23:25
SGS Szczecin Goleniów
2013.05.24, 19:30
Mecz nr 50B/8
Boisko D
Old Stars Nałęczów
2:0
25:16
25:23
TST Kogeneracja SA Wrocław
2013.05.25, 11:00
Mecz nr 50B/10
Boisko D
Kontraktor Pobiedziska
0:2
19:25
15:25
Old Stars Nałęczów
2013.05.25, 11:00
Mecz nr 50B/9
Boisko C
SGS Szczecin Goleniów
2:0
25:14
25:20
TST Kogeneracja SA Wrocław
2013.05.25, 18:00
Mecz nr 50B/11
Boisko C
Old Stars Nałęczów
0:2
23:25
15:25
SGS Szczecin Goleniów
2013.05.25, 18:00
Mecz nr 50B/12
Boisko D
TST Kogeneracja SA Wrocław
2:0
25:23
25:23
Kontraktor Pobiedziska

C

2013.05.24, 20:30
Mecz nr 50C/13
Boisko C
Grymas Zielona Góra
0:2
23:25
20:25
Verano Kołobrzeg
2013.05.24, 20:30
Mecz nr 50C/14
Boisko A
Sport Partner Nowy Sącz
2:0
25:18
25:15
Elektrownia Bełchatów
2013.05.25, 11:00
Mecz nr 50C/15
Boisko A
Verano Kołobrzeg
2:0
27:25
25:16
Elektrownia Bełchatów
2013.05.25, 12:00
Mecz nr 50C/16
Boisko A
Grymas Zielona Góra
0:2
23:25
11:25
Sport Partner Nowy Sącz
2013.05.25, 19:00
Mecz nr 50C/16
Boisko A
Sport Partner Nowy Sącz
2:0
25:13
25:18
Verano Kołobrzeg
2013.05.25, 19:00
Mecz nr 50C/18
Boisko B
Elektrownia Bełchatów
0:2
13:25
18:25
Grymas Zielona Góra

D

2013.05.24, 20:30
Mecz nr 50D/19
Boisko D
Old Boys Poznań
2:0
25:11
25:20
TSW-90 Zielona Góra
2013.05.25, 09:00
Mecz nr 50D/20
Boisko C
TSW-90 Zielona Góra
2:0
29:27
25:20
Silesia Volley
2013.05.25, 14:00
Mecz nr 50D/21
Boisko C
Silesia Volley
0:2
12:25
23:25
Old Boys Poznań

Finałowa

Mecz o VII. miejsce

2013.05.26, 10:00
Mecz nr 50/22
Boisko C
Silesia Volley
2:0
Grymas Zielona Góra

Mecze półfinałowe

2013.05.26, 10:00
Mecz nr 50/24
Boisko A
Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju
2:0
25:18
25:14
SGS Szczecin Goleniów
2013.05.26, 10:00
Mecz nr 50/25
Boisko B
Sport Partner Nowy Sącz
2:1
19:25
25:18
15:9
Old Boys Poznań

Mecz o V. miejsce

2013.05.26, 12:00
Mecz nr 50/23
Boisko B
TSW-90 Zielona Góra
0:2
15:25
17:25
Old Stars Nałęczów

Mecz o III. miejsce

2013.05.26, 13:00
Mecz nr 50/26
Boisko B
SGS Szczecin Goleniów
2:1
28:26
20:25
16:14
Old Boys Poznań

Mecz o I. miejsce

2013.05.26, 13:00
Mecz nr 50/27
Boisko A
Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju
2:0
25:20
25:22
Sport Partner Nowy Sącz

+ 55 lat

Grupowa

A

2013.05.24, 18:30
Mecz nr 55A/1
Boisko B
Resursa Łódź
2:1
21:25
25:11
15:13
Buma Sieradz
2013.05.25, 09:00
Mecz nr 55A/2
Boisko B
Buma Sieradz
0:2
22:25
23:25
Baltic Home Świnoujscie
2013.05.25, 12:00
Mecz nr 55A/3
Boisko B
Baltic Home Świnoujscie
1:2
13:25
25:17
13:15
Resursa Łódź

B

2013.05.24, 19:30
Mecz nr 55B/4
Boisko B
Tornado Koszalin
2:1
24:26
25:22
16:14
Professional Warszawa 55
2013.05.25, 10:00
Mecz nr 55B/5
Boisko B
Professional Warszawa 55
2:0
25:15
25:14
Old Stars Nałęczów
2013.05.25, 13:00
Mecz nr 55B/6
Boisko C
Old Stars Nałęczów
0:2
16:25
13:25
Tornado Koszalin

C

2013.05.24, 20:30
Mecz nr 55C/7
Boisko B
KSK Langteam Kołczygłowy
2:1
22:25
27:25
15:6
Miłośnicy Siatkówki Bolesławiec
2013.05.25, 11:00
Mecz nr 55C/8
Boisko B
Miłośnicy Siatkówki Bolesławiec
0:2
10:25
13:25
Old Boye Jaworzno
2013.05.25, 14:00
Mecz nr 55C/9
Boisko B
Old Boye Jaworzno
2:0
25:11
25:10
KSK Langteam Kołczygłowy

Baraże

2013.05.25, 17:00
Mecz nr 55 BA/10
Boisko C
Baltic Home Świnoujscie
1:2
22:25
25:21
16:18
Professional Warszawa 55
2013.05.25, 19:00
Mecz nr 55 BA/11
Boisko C
Professional Warszawa 55
0:2
19:25
15:25
KSK Langteam Kołczygłowy
2013.05.26, 09:00
Mecz nr 55 BA/12
Boisko B
KSK Langteam Kołczygłowy
0:2
8:25
17:25
Baltic Home Świnoujscie

Finałowa

Mecze półfinałowe

2013.05.26, 11:00
Mecz nr 55/13
Boisko B
Resursa Łódź
0:2
19:25
17:25
Tornado Koszalin
2013.05.26, 11:00
Mecz nr 55/14
Boisko C
Old Boye Jaworzno
2:0
25:9
25:9
Baltic Home Świnoujscie

Mecz o III. miejsce

2013.05.26, 14:00
Mecz nr 55/15
Boisko C
Resursa Łódź
2:0
25:12
25:22
Baltic Home Świnoujscie

Mecz o I. miejsce

2013.05.26, 14:00
Mecz nr 55/16
Boisko B
Tornado Koszalin
0:2
16:25
17:25
Old Boye Jaworzno

+ 60 lat

Grupowa

2013.05.24, 18:30
Mecz nr 60/1
Boisko A
XXL Senior Wrocław
2:0
25:13
25:11
TKKF Orlen S.A.
2013.05.25, 09:00
Mecz nr 60/3
Boisko A
TKKF Orlen S.A.
0:2
17:25
11:25
Tornado Koszalin
2013.05.25, 10:00
Mecz nr 60/4
Boisko A
Professional Warszawa 60
2:1
25:15
21:25
15:8
XXL Senior Wrocław
2013.05.25, 13:00
Mecz nr 60/6
Boisko A
Górale Nowy Targ
2:1
25:21
25:27
15:13
TKKF Orlen S.A.
2013.05.25, 14:00
Mecz nr 60/5
Boisko A
Tornado Koszalin
0:2
16:25
19:25
Professional Warszawa 60
2013.05.25, 17:00
Mecz nr 60/8
Boisko A
XXL Senior Wrocław
2:1
25:16
18:25
15:8
Tornado Koszalin
2013.05.25, 18:00
Mecz nr 60/7
Boisko A
Professional Warszawa 60
2:0
25:16
25:14
Górale Nowy Targ
2013.05.25, 19:30
Mecz nr 60/2
Boisko A
Tornado Koszalin
2:0
25:20
25:18
Górale Nowy Targ
2013.05.26, 09:00
Mecz nr 60/10
Boisko C
TKKF Orlen S.A.
0:2
4:25
7:25
Professional Warszawa 60
2013.05.26, 09:00
Mecz nr 60/9
Boisko A
Górale Nowy Targ
0:2
11:25
22:25
XXL Senior Wrocław

Finałowa

Mecz o III. miejsce

2013.05.26, 12:00
Mecz nr 60/11
Boisko A
Tornado Koszalin
2:1
25:21
24:26
15:6
Górale Nowy Targ

Mecz o I. miejsce

2013.05.26, 12:00
Mecz nr 60/12
Boisko C
Professional Warszawa 60
1:2
19:25
25:19
14:16
XXL Senior Wrocław
 
 

Sponsor Główny:

Partnerzy:

Miasto Gospodarz:

Patronat:

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij