Strona główna
KĘDZIERZYN-KOŹLE
14-16.06.2019

+ 35 lat

Grupowa

2009.05.16, 11:00
Mecz nr 24
Boisko 4
SS Lotrans
2:1
21:25
25:18
15:13
TKKF TEL-SPORT
2009.05.16, 12:00
Mecz nr 28
Boisko 4
Pamapol Volley SG Sport Wieluń
2:1
25:23
22:25
15:12
Konstal – Promil Międzyrzecz
2009.05.16, 17:00
Mecz nr 37
Boisko 1
Konstal – Promil Międzyrzecz
1:2
25:22
21:25
13:15
TKKF TEL-SPORT
2009.05.16, 17:00
Mecz nr 38
Boisko 2
SS Lotrans
2:0
25:21
25:14
Pamapol Volley SG Sport Wieluń
2009.05.17, 10:00
Mecz nr 54
Boisko 2
SS Lotrans
2:1
21:25
25:15
15:12
Konstal – Promil Międzyrzecz
2009.05.17, 10:00
Mecz nr 59
Boisko 3
Pamapol Volley SG Sport Wieluń
2:0
31:29
26:24
TKKF TEL-SPORT

Finałowa

Mecz o III. miejsce

2009.05.17, 13:00
Mecz nr 68
Boisko 4
Konstal – Promil Międzyrzecz
0:2
11:25
9:25
TKKF TEL-SPORT

Mecz o I. miejsce

2009.05.17, 14:00
Mecz nr 70
Boisko 2
SS Lotrans
2:0
25:23
25:19
Pamapol Volley SG Sport Wieluń

+ 40 lat

Grupowa

A

2009.05.15, 20:00
Mecz nr 8
Boisko 4
PERKUN Wieleń
0:2
15:25
22:25
XXL Volley Wrocław - Juniorzy
2009.05.16, 10:00
Mecz nr 20
Boisko 4
KYOCERA XXL Warszawa
2:0
25:14
25:12
PERKUN Wieleń
2009.05.16, 17:00
Mecz nr 40
Boisko 4
KYOCERA XXL Warszawa
2:0
25:15
25:14
XXL Volley Wrocław - Juniorzy

B

2009.05.15, 19:00
Mecz nr 12
Boisko 4
Złomobet/Cztery Koła Wieluń
2:0
25:17
25:18
Sokół Pszczyna
2009.05.16, 11:00
Mecz nr 23
Boisko 3
TST Kogeneracja Wrocław
0:2
9:25
16:25
Złomobet/Cztery Koła Wieluń
2009.05.16, 16:00
Mecz nr 36
Boisko 4
TST Kogeneracja Wrocław
0:2
10:25
20:25
Sokół Pszczyna

Finałowa

Mecz o V. miejsce

2009.05.17, 11:00
Mecz nr 60
Boisko 4
TST Kogeneracja Wrocław
2:0
25:22
25:19
PERKUN Wieleń

Mecz o III. miejsce

2009.05.17, 12:00
Mecz nr 64
Boisko 4
Sokół Pszczyna
2:1
17:25
25:12
15:10
XXL Volley Wrocław - Juniorzy

Mecz o I. miejsce

2009.05.17, 14:00
Mecz nr 71
Boisko 3
Złomobet/Cztery Koła Wieluń
0:2
14:25
19:25
KYOCERA XXL Warszawa

+ 45 lat

Grupowa

A

2009.05.15, 19:00
Mecz nr 1
Boisko 1
Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju
2:0
25:16
25:13
Pasjonaci Volley Czarni
2009.05.16, 09:00
Mecz nr 13
Boisko 1
Lozamet Łódź
0:2
21:25
28:30
Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju
2009.05.16, 12:00
Mecz nr 25
Boisko 1
Lozamet Łódź
1:2
23:25
25:20
12:15
Pasjonaci Volley Czarni

B

2009.05.15, 19:00
Mecz nr 3
Boisko 3
Międzychód Petroland
0:2
21:25
17:25
PKE SA „Elektrownia Łaziska”
2009.05.16, 09:00
Mecz nr 14
Boisko 2
Płomień Milowice
2:0
25:10
25:18
Międzychód Petroland
2009.05.16, 15:00
Mecz nr 31
Boisko 3
Płomień Milowice
2:0
25:18
15:18
PKE SA „Elektrownia Łaziska”

C

2009.05.15, 20:00
Mecz nr 7
Boisko 3
PGE Elektrownia Bełchatów SA TSiR Jupiter
0:2
26:28
24:26
Lisków
2009.05.16, 09:00
Mecz nr 15
Boisko 3
KRD i VIA EUROPA Wrocław
2:1
23:25
25:12
15:13
PGE Elektrownia Bełchatów SA TSiR Jupiter
2009.05.16, 12:00
Mecz nr 27
Boisko 3
KRD i VIA EUROPA Wrocław
2:0
25:12
25:14
Lisków

D

2009.05.15, 21:00
Mecz nr 11
Boisko 4
AQUARIUS Szczecin
2:0
25:20
25:16
MOSiR Cieszyn
2009.05.16, 09:00
Mecz nr 16
Boisko 4
GAMRAT SA - Jasło
2:1
25:17
20:25
15:10
AQUARIUS Szczecin
2009.05.16, 15:00
Mecz nr 32
Boisko 4
GAMRAT SA - Jasło
2:1
15:25
25:22
15:11
MOSiR Cieszyn

Finałowa

Mecze o miejsca IX-XII

2009.05.16, 18:00
Mecz nr 43
Boisko 3
Lozamet Łódź
2:0
25:21
25:20
PGE Elektrownia Bełchatów SA TSiR Jupiter
2009.05.16, 18:00
Mecz nr 44
Boisko 4
Międzychód Petroland
0:2
14:25
20:25
MOSiR Cieszyn

Mecze o miejsca V-VIII

2009.05.16, 19:00
Mecz nr 47
Boisko 3
Pasjonaci Volley Czarni
2:0
25:15
25:19
Lisków
2009.05.16, 19:00
Mecz nr 48
Boisko 4
PKE SA „Elektrownia Łaziska”
2:0
25:12
25:20
AQUARIUS Szczecin

Mecze o miejsca I-IV

2009.05.16, 20:00
Mecz nr 51
Boisko 3
Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju
2:0
25:14
25:20
KRD i VIA EUROPA Wrocław
2009.05.16, 20:00
Mecz nr 52
Boisko 4
Płomień Milowice
2:0
25:22
25:16
GAMRAT SA - Jasło

Mecz o XI. miejsce

2009.05.17, 10:00
Mecz nr 56
Boisko 4
PGE Elektrownia Bełchatów SA TSiR Jupiter
0:2
Międzychód Petroland

Mecz o IX. miejsce

2009.05.17, 11:00
Mecz nr 58
Boisko 2
Lozamet Łódź
2:1
25:22
21:25
15:3
MOSiR Cieszyn

Mecz o VII. miejsce

2009.05.17, 11:00
Mecz nr 59
Boisko 3
Lisków
0:2
19:25
23:25
AQUARIUS Szczecin

Mecz o V. miejsce

2009.05.17, 12:00
Mecz nr 63
Boisko 3
Pasjonaci Volley Czarni
0:2
16:25
21:25
PKE SA „Elektrownia Łaziska”

Mecz o III. miejsce

2009.05.17, 13:00
Mecz nr 67
Boisko 3
KRD i VIA EUROPA Wrocław
2:1
25:19
19:25
15:10
GAMRAT SA - Jasło

Mecz o I. miejsce

2009.05.17, 14:00
Mecz nr 72
Boisko 4
Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju
2:1
25:22
19:25
15:10
Płomień Milowice

+ 50 lat

Grupowa

A

2009.05.15, 19:00
Mecz nr 2
Boisko 2
PGE Elektrownia Bełchatów SA TSiR Jupiter
1:2
25:21
17:25
13:15
SKS Żubr Zambrów
2009.05.16, 10:00
Mecz nr 18
Boisko 2
PEDEK Przysucha
0:2
16:25
19:25
PGE Elektrownia Bełchatów SA TSiR Jupiter
2009.05.16, 16:00
Mecz nr 33
Boisko 1
PEDEK Przysucha
0:2
20:25
19:25
SKS Żubr Zambrów

B

2009.05.15, 20:00
Mecz nr 6
Boisko 2
ESPOL Szczecin
2:0
25:10
25:17
BUMA Sieradz
2009.05.16, 11:00
Mecz nr 22
Boisko 2
TSW – 90 Zielona Góra
1:2
27:25
24:26
12:15
ESPOL Szczecin
2009.05.16, 16:00
Mecz nr 34
Boisko 2
TSW – 90 Zielona Góra
2:1
23:25
25:18
15:12
BUMA Sieradz

C

2009.05.15, 21:00
Mecz nr 10
Boisko 2
MCKiS Jaworzno
1:2
25:21
19:25
9:15
Sport Partner Nowy Sącz
2009.05.16, 12:00
Mecz nr 26
Boisko 2
TKKF CHEMIK Puławy
0:2
8:25
8:25
MCKiS Jaworzno
2009.05.16, 16:00
Mecz nr 35
Boisko 3
TKKF CHEMIK Puławy
0:2
18:25
15:25
Sport Partner Nowy Sącz

Finałowa

Mecze o miejsca VII-IX

2009.05.16, 19:00
Mecz nr 45
Boisko 1
PEDEK Przysucha
0:2
21:25
17:25
BUMA Sieradz
2009.05.17, 10:00
Mecz nr 53
Boisko 1
TKKF CHEMIK Puławy
2:0
25:13
25:16
PEDEK Przysucha
2009.05.17, 13:00
Mecz nr 65
Boisko 1
BUMA Sieradz
0:2
20:25
21:25
TKKF CHEMIK Puławy

Mecz o V. miejsce

2009.05.16, 19:00
Mecz nr 46
Boisko 2
PGE Elektrownia Bełchatów SA TSiR Jupiter
1:2
25:22
16:25
15:6
TSW – 90 Zielona Góra

Mecze o miejsca I-IV

2009.05.16, 20:00
Mecz nr 49
Boisko 1
SKS Żubr Zambrów
0:2
12:25
17:25
MCKiS Jaworzno
2009.05.16, 20:00
Mecz nr 50
Boisko 2
ESPOL Szczecin
0:2
18:25
8:25
Sport Partner Nowy Sącz

Mecz o III. miejsce

2009.05.17, 12:00
Mecz nr 62
Boisko 2
SKS Żubr Zambrów
0:2
12:25
18:25
ESPOL Szczecin

Mecz o I. miejsce

2009.05.17, 13:00
Mecz nr 66
Boisko 2
MCKiS Jaworzno
0:2
19:25
16:25
Sport Partner Nowy Sącz

+ 55 lat

Grupowa

A

2009.05.15, 20:00
Mecz nr 5
Boisko 1
ORLEN ASFALT Płock
2:1
20:25
25:21
15:13
GÓRALE Nowy Targ
2009.05.16, 10:00
Mecz nr 17
Boisko 1
XXL Volley Wrocław Seniorzy
2:0
25:5
25:6
ORLEN ASFALT Płock
2009.05.16, 15:00
Mecz nr 29
Boisko 1
XXL Volley Wrocław Seniorzy
2:0
25:17
25:11
GÓRALE Nowy Targ

B

2009.05.15, 21:00
Mecz nr 9
Boisko 1
Tornado Koszalin
0:2
9:25
20:25
Professional Warszawa
2009.05.16, 11:00
Mecz nr 21
Boisko 1
ZAGŁOBA Przysucha
0:2
17:25
15:25
Tornado Koszalin
2009.05.16, 15:00
Mecz nr 30
Boisko 2
ZAGŁOBA Przysucha
0:2
7:25
19:25
Professional Warszawa

Finałowa

Mecze o miejsca I-IV

2009.05.16, 18:00
Mecz nr 41
Boisko 1
XXL Volley Wrocław Seniorzy
2:1
25:11
25:27
15:10
Tornado Koszalin
2009.05.16, 18:00
Mecz nr 42
Boisko 2
Professional Warszawa
2:0
25:12
25:13
ORLEN ASFALT Płock

Mecz o V. miejsce

2009.05.17, 11:00
Mecz nr 57
Boisko 1
GÓRALE Nowy Targ
2:0
25:17
25:22
ZAGŁOBA Przysucha

Mecz o III. miejsce

2009.05.17, 12:00
Mecz nr 61
Boisko 1
ORLEN ASFALT Płock
1:2
25:27
25:21
8:15
Tornado Koszalin

Mecz o I. miejsce

2009.05.17, 14:00
Mecz nr 69
Boisko 1
Professional Warszawa
2:0
25:9
25:21
XXL Volley Wrocław Seniorzy
 
 

Sponsor Główny:

Partnerzy:

Miasto Gospodarz:

Patronat:

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij