Strona główna
KĘDZIERZYN-KOŹLE
9-11.06.2017

+ 35 lat

Grupowa

A

2017.06.09, 20:05
Mecz nr A-2
HWS Azoty Boisko B
Alu-Project Legnica
2:0
25:15
25:18
sklepbeznazwy.com.pl
2017.06.09, 20:40
Mecz nr A-1
HWS Azoty Boisko A
Old Volley Team
2:0
25:15
25:20
LEK-STOM
2017.06.10, 09:00
Mecz nr A-3
HWS Azoty Boisko A
LEK-STOM
1:2
25:21
19:25
9:15
sklepbeznazwy.com.pl
2017.06.10, 09:00
Mecz nr A-4
HWS Azoty Boisko B
Old Volley Team
1:2
25:14
19:25
11:15
Alu-Project Legnica
2017.06.10, 14:20
Mecz nr A-5
HWS Azoty Boisko A
Alu-Project Legnica
2:1
25:15
22:25
15:4
LEK-STOM
2017.06.10, 14:45
Mecz nr A-6
HWS Azoty Boisko B
sklepbeznazwy.com.pl
0:2
19:25
23:25
Old Volley Team

B

2017.06.09, 21:40
Mecz nr B-1
HWS Azoty Boisko A
Hydrotruck Administrator Radom
2:0
25:10
25:9
KSK Kołczygłowy Elwoz Cewice
2017.06.10, 10:20
Mecz nr B-2
HWS Azoty Boisko A
KSK Kołczygłowy Elwoz Cewice
0:2
12:25
20:25
VOLLEY CLUB
2017.06.10, 15:35
Mecz nr B-3
HWS Azoty Boisko A
VOLLEY CLUB
1:2
25:23
26:28
11:15
Hydrotruck Administrator Radom

C

2017.06.09, 21:25
Mecz nr C-1
HWS Azoty Boisko B
Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle
2:0
25:18
25:21
Leśna Perła Damons Rybnik
2017.06.10, 10:20
Mecz nr C-2
HWS Azoty Boisko B
Leśna Perła Damons Rybnik
2:0
25:13
25:23
SITG BORYNIA
2017.06.10, 15:55
Mecz nr C-3
HWS Azoty Boisko B
SITG BORYNIA
0:2
7:25
14:25
Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle

Baraże

2017.06.10, 20:00
Mecz nr G-1
HWS Azoty Boisko A
Old Volley Team
0:2
20:25
23:25
VOLLEY CLUB

Finałowa

Półfinały

2017.06.11, 09:00
Mecz nr F-1
HWS Azoty Boisko A
Alu-Project Legnica
0:2
21:25
17:25
Hydrotruck Administrator Radom
2017.06.11, 09:00
Mecz nr F-2
HWS Azoty Boisko B
Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle
2:0
25:11
25:14
VOLLEY CLUB

Mecz o I. miejsce

2017.06.11, 12:20
Mecz nr G-2
HWS Azoty Boisko B
Hydrotruck Administrator Radom
2:0
25:22
26:24
Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle

Mecz o III. miejsce

2017.06.11, 12:30
Mecz nr G-1
HWS Azoty Boisko A
Alu-Project Legnica
1:2
18:25
25:22
10:15
VOLLEY CLUB

+ 40 lat

Grupowa

A

2017.06.09, 17:00
Mecz nr A-1
HWS Azoty Boisko A
OldBoy Głogów
1:2
27:29
25:23
13:15
Bank Spółdzielczy Jastrzębie Borynia
2017.06.10, 11:30
Mecz nr A-2
HWS Azoty Boisko A
Espadon
2:0
25:17
25:5
Bank Spółdzielczy Jastrzębie Borynia
2017.06.10, 17:00
Mecz nr A-3
HWS Azoty Boisko A
Espadon
2:0
25:16
25:17
OldBoy Głogów

B

2017.06.09, 17:00
Mecz nr B-1
HWS Azoty Boisko B
STATYŚCI KAMIENNA GÓRA
2:0
25:17
25:16
ŁKS ŁĘKNICA
2017.06.10, 11:25
Mecz nr B-2
HWS Azoty Boisko B
ŁKS ŁĘKNICA
0:2
16:25
9:25
BestCan - Kaman Volley
2017.06.10, 16:55
Mecz nr B-3
HWS Azoty Boisko B
BestCan - Kaman Volley
2:1
25:18
23:25
15:9
STATYŚCI KAMIENNA GÓRA

C

2017.06.09, 18:40
Mecz nr C-1
HWS Azoty Boisko A
PYRYS BUD
2:0
25:18
25:11
Kaniasiatka
2017.06.10, 12:25
Mecz nr C-2
HWS Azoty Boisko A
Kaniasiatka
2:0
25:10
25:15
GOSiR Olboys Mrozy
2017.06.10, 18:00
Mecz nr C-3
HWS Azoty Boisko A
GOSiR Olboys Mrozy
0:2
16:25
12:25
PYRYS BUD

Finałowa

Półfinały

2017.06.11, 10:00
Mecz nr F-1
HWS Azoty Boisko A
Espadon
2:0
37:35
25:17
BestCan - Kaman Volley
2017.06.11, 10:00
Mecz nr F-2
HWS Azoty Boisko B
PYRYS BUD
2:0
25:17
25:21
STATYŚCI KAMIENNA GÓRA

Mecz o III. miejsce

2017.06.11, 13:30
Mecz nr G-1
HWS Azoty Boisko B
BestCan - Kaman Volley
1:2
25:18
23:25
13:15
STATYŚCI KAMIENNA GÓRA

Mecz o I. miejsce

2017.06.11, 14:00
Mecz nr G-2
HWS Azoty Boisko A
Espadon
2:1
23:25
25:22
15:13
PYRYS BUD

+ 45 lat

Grupowa

A

2017.06.09, 19:40
Mecz nr A-1
HWS Azoty Boisko A
Domino Jastrząb
2:0
25:19
25:16
Siatkarz "TUREK"
2017.06.10, 13:20
Mecz nr A-2
HWS Azoty Boisko A
Siatkarz "TUREK"
0:2
18:25
13:25
KAMAN VOLLEY
2017.06.10, 18:00
Mecz nr A-3
HWS Azoty Boisko A
KAMAN VOLLEY
0:2
22:25
20:25
Domino Jastrząb

B

2017.06.09, 19:05
Mecz nr B-1
HWS Azoty Boisko B
sg sport
0:2
17:25
15:25
XXL Warszawa
2017.06.10, 13:40
Mecz nr B-2
HWS Azoty Boisko B
XXL Warszawa
2:0
25:19
25:17
Sąsiedzi Gorzów Wlkp
2017.06.10, 19:30
Mecz nr B-3
HWS Azoty Boisko B
Sąsiedzi Gorzów Wlkp
2:1
10:25
25:16
15:8
sg sport

C

2017.06.09, 18:00
Mecz nr C-1
HWS Azoty Boisko B
REST
2:0
25:18
25:16
MKS MIESZKO
2017.06.10, 12:20
Mecz nr C-2
HWS Azoty Boisko B
MKS MIESZKO
2:0
25:22
25:18
BOBRY
2017.06.10, 18:15
Mecz nr C-3
HWS Azoty Boisko B
BOBRY
2:1
25:21
15:25
15:13
REST

Finałowa

Półfinały

2017.06.11, 11:00
Mecz nr F-1
HWS Azoty Boisko A
Domino Jastrząb
0:2
14:25
17:25
XXL Warszawa
2017.06.11, 11:15
Mecz nr F-2
HWS Azoty Boisko B
REST
0:2
16:25
21:25
KAMAN VOLLEY

Mecz o I. miejsce

2017.06.11, 15:00
Mecz nr G-2
HWS Azoty Boisko B
XXL Warszawa
1:2
21:25
25:14
13:15
KAMAN VOLLEY

Mecz o III. miejsce

2017.06.11, 15:20
Mecz nr G-1
HWS Azoty Boisko A
Domino Jastrząb
1:2
25:18
10:25
15:17
REST

+ 50 lat

Grupowa

A

2017.06.09, 17:00
Mecz nr A-1
HWS Azoty Boisko C
GMINA GRYFICE
0:2
20:25
14:25
KRD Wrocław
2017.06.10, 09:00
Mecz nr A-2
HWS Azoty Boisko C
KRD Wrocław
1:2
27:25
23:25
6:15
MTS Winner Titan Lux
2017.06.10, 13:10
Mecz nr A-3
HWS Azoty Boisko C
MTS Winner Titan Lux
0:2
19:25
16:25
GMINA GRYFICE

B

2017.06.09, 21:00
Mecz nr B-1
HWS Azoty Boisko D
GOSiR Oldboys Mrozy
0:2
8:25
11:25
STOCZNIA DARŁOWO M&W
2017.06.10, 09:00
Mecz nr B-2
HWS Azoty Boisko D
STOCZNIA DARŁOWO M&W
2:0
25:14
25:17
Team Volley Bieszczady
2017.06.10, 13:45
Mecz nr B-3
HWS Azoty Boisko D
Team Volley Bieszczady
2:0
25:14
25:16
GOSiR Oldboys Mrozy

C

2017.06.09, 18:00
Mecz nr C-1
HWS Azoty Boisko C
AZS AWF 80 WARSZAWA
0:2
16:25
20:25
Bank Spółdzielczy Jastrzębie Borynia
2017.06.10, 10:25
Mecz nr C-2
HWS Azoty Boisko C
Bank Spółdzielczy Jastrzębie Borynia
2:1
25:15
24:26
15:9
INTER MARINE MASTERS
2017.06.10, 15:15
Mecz nr C-3
HWS Azoty Boisko C
INTER MARINE MASTERS
2:0
25:17
25:21
AZS AWF 80 WARSZAWA

D

2017.06.09, 18:00
Mecz nr D-1
HWS Azoty Boisko D
Płomień Milowice
2:0
25:12
25:21
"DEDAL" Legnica
2017.06.10, 10:00
Mecz nr D-2
HWS Azoty Boisko D
"DEDAL" Legnica
2:1
23:25
25:14
15:13
STOBUD market budowlany Katowice Cieszyn
2017.06.10, 14:45
Mecz nr D-3
HWS Azoty Boisko D
STOBUD market budowlany Katowice Cieszyn
0:2
24:26
19:25
Płomień Milowice

Finałowa

Ćwierćfinały

2017.06.10, 19:00
Mecz nr E-2
HWS Azoty Boisko D
STOCZNIA DARŁOWO M&W
1:2
21:25
25:21
9:15
GMINA GRYFICE
2017.06.10, 19:55
Mecz nr E-1
HWS Azoty Boisko C
KRD Wrocław
2:0
25:17
25:20
Team Volley Bieszczady
2017.06.10, 20:20
Mecz nr E-4
HWS Azoty Boisko D
Płomień Milowice
2:1
25:23
17:25
15:8
INTER MARINE MASTERS
2017.06.10, 20:50
Mecz nr E-3
HWS Azoty Boisko C
Bank Spółdzielczy Jastrzębie Borynia
2:0
25:7
25:19
"DEDAL" Legnica

Połfinały

2017.06.11, 09:00
Mecz nr F-1
HWS Azoty Boisko C
KRD Wrocław
0:2
18:25
24:26
Bank Spółdzielczy Jastrzębie Borynia
2017.06.11, 09:00
Mecz nr F-2
HWS Azoty Boisko D
GMINA GRYFICE
0:2
20:25
18:25
Płomień Milowice

Mecz o I. miejsce

2017.06.11, 12:00
Mecz nr G-2
HWS Azoty Boisko C
Bank Spółdzielczy Jastrzębie Borynia
2:0
25:15
25:16
Płomień Milowice

Mecz o III. miejsce

2017.06.11, 12:25
Mecz nr G-1
HWS Azoty Boisko D
KRD Wrocław
2:1
22:25
25:23
15:11
GMINA GRYFICE

+ 55 lat

Grupowa

A

2017.06.09, 19:00
Mecz nr A-1
HWS Azoty Boisko C
TIP-TOPOL
1:2
25:23
19:25
7:15
ASPROD GOLENIÓW - SZCZECIN
2017.06.10, 13:00
Mecz nr A-2
HWS Azoty Boisko C
ASPROD GOLENIÓW - SZCZECIN
2:0
25:18
25:23
PGE Elektrownia Bełchatów
2017.06.10, 18:45
Mecz nr A-3
HWS Azoty Boisko C
PGE Elektrownia Bełchatów
2:1
16:25
26:24
16:14
TIP-TOPOL

B

2017.06.09, 19:00
Mecz nr B-1
HWS Azoty Boisko D
KSK KOŁCZYGŁOWY
0:2
6:25
10:25
Sport Partner Nowy Sącz
2017.06.10, 12:30
Mecz nr B-2
HWS Azoty Boisko D
Sport Partner Nowy Sącz
2:1
14:25
25:16
15:12
OLD STARS NAŁĘCZÓW
2017.06.10, 18:00
Mecz nr B-3
HWS Azoty Boisko D
OLD STARS NAŁĘCZÓW
2:0
25:18
25:15
KSK KOŁCZYGŁOWY

Finałowa

Połfinały

2017.06.11, 10:00
Mecz nr F-1
HWS Azoty Boisko C
ASPROD GOLENIÓW - SZCZECIN
0:2
12:25
20:25
OLD STARS NAŁĘCZÓW
2017.06.11, 10:00
Mecz nr F-2
HWS Azoty Boisko D
TIP-TOPOL
2:1
15:25
25:15
15:12
Sport Partner Nowy Sącz

Mecz o III. miejsce

2017.06.11, 13:00
Mecz nr G-1
HWS Azoty Boisko C
ASPROD GOLENIÓW - SZCZECIN
1:2
25:23
12:25
13:15
Sport Partner Nowy Sącz

Mecz o I. miejsce

2017.06.11, 13:30
Mecz nr G-2
HWS Azoty Boisko D
OLD STARS NAŁĘCZÓW
2:1
18:25
30:28
15:8
TIP-TOPOL

+ 60 lat

Grupowa

A

2017.06.09, 14:00
Mecz nr A-1
HWS Azoty Boisko A
"ZAGŁOBA"
0:2
12:25
12:25
OLD BOY
2017.06.09, 14:00
Mecz nr A-2
HWS Azoty Boisko B
Łódzka Amatorska Liga Siatkówki
0:2
17:25
14:25
PROFESSIONAL WARSZAWA
2017.06.09, 20:00
Mecz nr A-3
HWS Azoty Boisko C
OLD BOY
0:2
10:25
15:25
PROFESSIONAL WARSZAWA
2017.06.09, 20:00
Mecz nr A-4
HWS Azoty Boisko D
"ZAGŁOBA"
0:2
15:25
17:25
Łódzka Amatorska Liga Siatkówki
2017.06.10, 16:00
Mecz nr A-6
HWS Azoty Boisko D
PROFESSIONAL WARSZAWA
2:0
25:13
25:9
"ZAGŁOBA"
2017.06.10, 16:20
Mecz nr A-5
HWS Azoty Boisko C
Łódzka Amatorska Liga Siatkówki
2:1
25:23
18:25
15:13
OLD BOY

B

2017.06.09, 14:00
Mecz nr B-1
HWS Azoty Boisko C
OSiR Gorzów Wielkopolski
0:2
21:25
13:25
TORNADO
2017.06.10, 11:50
Mecz nr B-2
HWS Azoty Boisko C
TORNADO
0:2
23:25
21:25
MCKiS OLDBOYE JAWORZNO
2017.06.10, 17:50
Mecz nr B-3
HWS Azoty Boisko C
MCKiS OLDBOYE JAWORZNO
2:0
25:12
25:10
OSiR Gorzów Wielkopolski

C

2017.06.09, 14:00
Mecz nr C-1
HWS Azoty Boisko D
OLD GRYMAS
1:2
17:25
26:24
14:16
XXL WROCŁAW
2017.06.10, 11:30
Mecz nr C-2
HWS Azoty Boisko D
XXL WROCŁAW
2:0
25:23
25:14
KSK LANG TEAM KOŁCZYGŁOWY
2017.06.10, 17:00
Mecz nr C-3
HWS Azoty Boisko D
KSK LANG TEAM KOŁCZYGŁOWY
0:2
20:25
20:25
OLD GRYMAS

Baraże

2017.06.10, 20:30
Mecz nr G-1
HWS Azoty Boisko B
Łódzka Amatorska Liga Siatkówki
2:0
25:15
25:22
OLD GRYMAS

Finałowa

Połfinały

2017.06.11, 11:00
Mecz nr F-1
HWS Azoty Boisko C
PROFESSIONAL WARSZAWA
0:2
17:25
14:25
MCKiS OLDBOYE JAWORZNO
2017.06.11, 11:00
Mecz nr F-2
HWS Azoty Boisko D
XXL WROCŁAW
2:0
25:13
25:6
Łódzka Amatorska Liga Siatkówki

Mecz o I. miejsce

2017.06.11, 14:25
Mecz nr G-2
HWS Azoty Boisko C
MCKiS OLDBOYE JAWORZNO
2:0
25:17
25:16
XXL WROCŁAW

Mecz o III. miejsce

2017.06.11, 15:15
Mecz nr G-1
HWS Azoty Boisko D
PROFESSIONAL WARSZAWA
2:0
26:24
25:14
Łódzka Amatorska Liga Siatkówki
 
 

Sponsor Tytularny:

Organizator:

Partner:

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij