Strona główna
KĘDZIERZYN-KOŹLE
15-17.06.2018

+ 35 lat

Grupowa

2018.06.15, 16:00
Mecz nr A-1
HWS Azoty Boisko D
JSW JASTRZĘBIE BORYNIA
1:2
18:25
25:22
12:25
VOLLEY CLUB
2018.06.15, 17:00
Mecz nr A-2
HWS Azoty Boisko D
Leśna Perła Damons Rybnik
2:0
25:0
25:0
Alu-Project Legnica
2018.06.16, 12:00
Mecz nr A-3
HWS Azoty Boisko D
VOLLEY CLUB
2:0
26:24
25:17
Leśna Perła Damons Rybnik
2018.06.16, 13:00
Mecz nr A-4
HWS Azoty Boisko D
JSW JASTRZĘBIE BORYNIA
0:2
16:25
13:25
Alu-Project Legnica
2018.06.17, 09:00
Mecz nr A-5
HWS Azoty Boisko C
Alu-Project Legnica
2:0
25:17
25:23
VOLLEY CLUB
2018.06.17, 09:00
Mecz nr A-6
HWS Azoty Boisko D
Leśna Perła Damons Rybnik
2:0
25:18
25:14
JSW JASTRZĘBIE BORYNIA

Finałowa

Mecz o III. miejsce

2018.06.17, 12:00
Mecz nr G-1
HWS Azoty Boisko D
Alu-Project Legnica
2:0
25:17
25:19
JSW JASTRZĘBIE BORYNIA

Mecz o I. miejsce

2018.06.17, 12:00
Mecz nr G-2
HWS Azoty Boisko C
Leśna Perła Damons Rybnik
2:0
25:22
25:22
VOLLEY CLUB

+ 40 lat

Grupowa

A

2018.06.15, 18:00
Mecz nr A-1
HWS Azoty Boisko C
FUJIFILM
1:2
18:25
25:17
9:15
BestCan-Kaman Volley
2018.06.15, 19:00
Mecz nr A-2
HWS Azoty Boisko C
KANIASIATKA GOSTYŃ
0:2
0:25
0:25
PYRYSBUD OSTROŁĘKA
2018.06.16, 10:00
Mecz nr A-3
HWS Azoty Boisko C
BestCan-Kaman Volley
2:0
25:18
25:21
PYRYSBUD OSTROŁĘKA
2018.06.16, 11:00
Mecz nr A-4
HWS Azoty Boisko C
FUJIFILM
2:1
22:25
25:14
21:19
KANIASIATKA GOSTYŃ
2018.06.16, 15:00
Mecz nr A-5
HWS Azoty Boisko C
KANIASIATKA GOSTYŃ
0:2
18:25
15:25
BestCan-Kaman Volley
2018.06.16, 16:00
Mecz nr A-6
HWS Azoty Boisko C
PYRYSBUD OSTROŁĘKA
2:0
25:17
34:32
FUJIFILM

B

2018.06.15, 18:00
Mecz nr B-1
HWS Azoty Boisko D
JSW JASTRZĘBIE BORYNIA
2:0
25:15
25:10
GOSiR OLDBOYS MROZY
2018.06.16, 10:00
Mecz nr B-2
HWS Azoty Boisko D
Espadon Szczecin
2:1
25:13
19:25
15:5
JSW JASTRZĘBIE BORYNIA
2018.06.16, 15:00
Mecz nr B-3
HWS Azoty Boisko D
GOSiR OLDBOYS MROZY
0:2
23:25
11:25
Espadon Szczecin

C

2018.06.15, 19:00
Mecz nr C-1
HWS Azoty Boisko D
Mostostal Kędzierzyn-Koźle
2:0
25:12
25:20
KSK Elwoz Kołczygłowy
2018.06.16, 11:00
Mecz nr C-2
HWS Azoty Boisko D
STATYŚCI Kamienna Góra
0:2
11:25
13:25
Mostostal Kędzierzyn-Koźle
2018.06.16, 16:00
Mecz nr C-3
HWS Azoty Boisko D
KSK Elwoz Kołczygłowy
2:0
25:18
25:16
STATYŚCI Kamienna Góra

Baraże

2018.06.16, 18:45
Mecz nr D-1
HWS Azoty Boisko D
PYRYSBUD OSTROŁĘKA
2:1
25:20
21:25
15:12
JSW JASTRZĘBIE BORYNIA

Finałowa

Półfinały

2018.06.17, 10:00
Mecz nr F-1
HWS Azoty Boisko C
BestCan-Kaman Volley
0:2
18:25
19:25
Espadon Szczecin
2018.06.17, 10:00
Mecz nr F-2
HWS Azoty Boisko D
Mostostal Kędzierzyn-Koźle
2:0
25:18
25:22
PYRYSBUD OSTROŁĘKA

Mecz o III. miejsce

2018.06.17, 13:00
Mecz nr G-1
HWS Azoty Boisko D
BestCan-Kaman Volley
1:2
23:25
27:25
13:15
PYRYSBUD OSTROŁĘKA

Mecz o I. miejsce

2018.06.17, 13:00
Mecz nr G-2
HWS Azoty Boisko C
Espadon Szczecin
2:0
25:13
25:23
Mostostal Kędzierzyn-Koźle

+ 45 lat

Grupowa

A

2018.06.15, 21:00
Mecz nr A-1
HWS Azoty Boisko D
REST RZESZÓW
2:1
21:25
25:15
15:11
SĄSIEDZI Gorzów
2018.06.16, 13:00
Mecz nr A-2
HWS Azoty Boisko C
MIESZKO POŁCZYN-ZDRÓJ
0:2
21:25
23:25
REST RZESZÓW
2018.06.16, 17:00
Mecz nr A-3
HWS Azoty Boisko C
SĄSIEDZI Gorzów
0:2
19:25
18:25
MIESZKO POŁCZYN-ZDRÓJ

B

2018.06.15, 22:00
Mecz nr B-1
HWS Azoty Boisko D
DOMINO JASTRZĄB
0:2
17:25
17:25
KAMAN VOLLEY
2018.06.16, 14:00
Mecz nr B-2
HWS Azoty Boisko D
MIR-MAR
2:1
25:18
18:25
15:13
DOMINO JASTRZĄB
2018.06.16, 17:00
Mecz nr B-3
HWS Azoty Boisko D
KAMAN VOLLEY
2:0
25:14
25:21
MIR-MAR

Finałowa

Półfinały

2018.06.17, 11:00
Mecz nr F-1
HWS Azoty Boisko C
REST RZESZÓW
2:0
25:15
25:19
MIR-MAR
2018.06.17, 11:00
Mecz nr F-2
HWS Azoty Boisko D
KAMAN VOLLEY
2:0
25:14
25:22
MIESZKO POŁCZYN-ZDRÓJ

Mecz o III. miejsce

2018.06.17, 14:00
Mecz nr G-1
HWS Azoty Boisko D
MIR-MAR
1:2
25:17
22:25
9:15
MIESZKO POŁCZYN-ZDRÓJ

Mecz o I. miejsce

2018.06.17, 14:00
Mecz nr G-2
HWS Azoty Boisko C
REST RZESZÓW
1:2
25:21
18:25
15:17
KAMAN VOLLEY

+ 50 lat

Grupowa

A

2018.06.15, 16:00
Mecz nr A-1
HWS Azoty Boisko A
MTS Winner Czechowice-Dziedzice
2:0
25:22
25:9
"Energetyka" sp. z o.o.
2018.06.15, 16:00
Mecz nr A-2
HWS Azoty Boisko C
SIATKARZ TUREK
2:1
20:25
26:24
15:9
STOBUD market Katowice
2018.06.15, 21:00
Mecz nr A-3
HWS Azoty Boisko A
"Energetyka" sp. z o.o.
2:1
27:25
20:25
15:13
STOBUD market Katowice
2018.06.15, 21:00
Mecz nr A-4
HWS Azoty Boisko C
MTS Winner Czechowice-Dziedzice
2:1
25:7
23:25
15:6
SIATKARZ TUREK
2018.06.16, 12:00
Mecz nr A-5
HWS Azoty Boisko A
SIATKARZ TUREK
0:2
26:28
15:25
"Energetyka" sp. z o.o.
2018.06.16, 12:00
Mecz nr A-6
HWS Azoty Boisko C
STOBUD market Katowice
0:2
18:25
21:25
MTS Winner Czechowice-Dziedzice

B

2018.06.15, 16:00
Mecz nr B-1
HWS Azoty Boisko B
XXL Warszawa
2:0
25:11
25:10
Team Volley Bieszczady
2018.06.15, 21:00
Mecz nr B-2
HWS Azoty Boisko B
KAMAN VOLLEY
0:2
17:25
20:25
XXL Warszawa
2018.06.16, 12:00
Mecz nr B-3
HWS Azoty Boisko B
Team Volley Bieszczady
0:2
21:25
18:25
KAMAN VOLLEY

C

2018.06.15, 17:00
Mecz nr C-1
HWS Azoty Boisko A
OLDBOJE REGA TRZEBIATÓW
0:2
17:25
9:25
PŁOMIEŃ Milowice
2018.06.15, 22:00
Mecz nr C-2
HWS Azoty Boisko C
KRD Wrocław
2:0
25:17
25:14
OLDBOJE REGA TRZEBIATÓW
2018.06.16, 13:00
Mecz nr C-3
HWS Azoty Boisko A
PŁOMIEŃ Milowice
0:2
23:25
19:25
KRD Wrocław

D

2018.06.15, 17:00
Mecz nr D-1
HWS Azoty Boisko B
JSW JASTRZĘBIE BORYNIA
2:0
25:18
25:13
Masters Pomorze-Stal Grudziądz
2018.06.15, 22:00
Mecz nr D-2
HWS Azoty Boisko B
GOSiR OLDBOYS MROZY
0:2
5:25
14:25
JSW JASTRZĘBIE BORYNIA
2018.06.16, 13:00
Mecz nr D-3
HWS Azoty Boisko B
Masters Pomorze-Stal Grudziądz
2:0
25:11
25:7
GOSiR OLDBOYS MROZY

Finałowa

Ćwierćfinały

2018.06.16, 16:00
Mecz nr E-1
HWS Azoty Boisko A
MTS Winner Czechowice-Dziedzice
0:2
20:25
17:25
KAMAN VOLLEY
2018.06.16, 16:00
Mecz nr E-2
HWS Azoty Boisko B
XXL Warszawa
2:0
25:13
25:13
"Energetyka" sp. z o.o.
2018.06.16, 17:00
Mecz nr E-3
HWS Azoty Boisko A
KRD Wrocław
2:0
25:21
25:16
Masters Pomorze-Stal Grudziądz
2018.06.16, 17:00
Mecz nr E-4
HWS Azoty Boisko B
JSW JASTRZĘBIE BORYNIA
2:0
26:24
25:21
PŁOMIEŃ Milowice

Półfinały

2018.06.17, 11:00
Mecz nr F-1
HWS Azoty Boisko A
KAMAN VOLLEY
2:1
25:20
16:25
15:12
KRD Wrocław
2018.06.17, 11:00
Mecz nr F-2
HWS Azoty Boisko B
XXL Warszawa
0:2
16:25
14:25
JSW JASTRZĘBIE BORYNIA

Mecz o III miejsce

2018.06.17, 14:00
Mecz nr G-1
Boisko 2
KRD Wrocław
0:2
18:25
21:25
XXL Warszawa

Mecz o I miejsce

2018.06.17, 14:00
Mecz nr G-2
Boisko 2
KAMAN VOLLEY
1:2
26:24
19:25
1:15
JSW JASTRZĘBIE BORYNIA

+ 55 lat

Grupowa

A

2018.06.15, 20:00
Mecz nr A-1
HWS Azoty Boisko A
SPORT PARTNER NOWY SĄCZ
1:2
10:25
26:24
11:15
Sami Swoi Miasto Cieszyn
2018.06.16, 14:00
Mecz nr A-2
HWS Azoty Boisko A
Klub Siatkarsko Kajakarski
2:1
25:21
23:25
15:7
SPORT PARTNER NOWY SĄCZ
2018.06.16, 18:00
Mecz nr A-3
HWS Azoty Boisko A
Sami Swoi Miasto Cieszyn
2:0
25:15
25:21
Klub Siatkarsko Kajakarski

B

2018.06.15, 20:00
Mecz nr B-1
HWS Azoty Boisko B
ASPROD GOLENIÓW - SZCZECIN
2:0
25:15
25:14
BANCERY Beach Głowno
2018.06.16, 14:00
Mecz nr B-2
HWS Azoty Boisko B
TIP- TOPOL POBIEDZISKA
1:2
18:25
25:23
11:15
ASPROD GOLENIÓW - SZCZECIN
2018.06.16, 18:00
Mecz nr B-3
HWS Azoty Boisko B
BANCERY Beach Głowno
0:2
17:25
15:25
TIP- TOPOL POBIEDZISKA

C

2018.06.15, 20:00
Mecz nr C-1
HWS Azoty Boisko C
PGE Elektrownia Bełchatów
0:2
20:25
19:25
OLD STARS NAŁĘCZÓW
2018.06.16, 14:00
Mecz nr C-2
HWS Azoty Boisko C
TORNADO 55
2:1
25:21
19:25
15:8
PGE Elektrownia Bełchatów
2018.06.16, 18:00
Mecz nr C-3
HWS Azoty Boisko C
OLD STARS NAŁĘCZÓW
2:1
21:25
25:12
15:12
TORNADO 55

Finałowa

Półfinały

2018.06.17, 10:00
Mecz nr F-1
HWS Azoty Boisko A
Sami Swoi Miasto Cieszyn
1:2
18:25
26:24
9:15
ASPROD GOLENIÓW - SZCZECIN
2018.06.17, 10:00
Mecz nr F-2
HWS Azoty Boisko B
OLD STARS NAŁĘCZÓW
1:2
25:22
18:25
5:15
TIP- TOPOL POBIEDZISKA

Mecz o I miejsce

2018.06.17, 13:00
Mecz nr G-2
Boisko 1
ASPROD GOLENIÓW - SZCZECIN
1:2
25:18
16:25
11:15
TIP- TOPOL POBIEDZISKA

Mecz o III miejsce

2018.06.17, 14:00
Mecz nr G-1
Boisko 2
Sami Swoi Miasto Cieszyn
0:2
24:26
15:25
OLD STARS NAŁĘCZÓW

+ 60 lat

Grupowa

A

2018.06.15, 14:00
Mecz nr A-1
HWS Azoty Boisko A
PH Progress
2:0
27:25
25:20
MOSIR Sieradz
2018.06.15, 14:00
Mecz nr A-2
HWS Azoty Boisko B
STARA GWARDIA
2:1
25:20
19:25
15:11
KS LANG TEAM KOŁCZYGŁOWY
2018.06.15, 18:00
Mecz nr A-3
HWS Azoty Boisko A
MOSIR Sieradz
1:2
30:28
17:25
7:15
KS LANG TEAM KOŁCZYGŁOWY
2018.06.15, 19:00
Mecz nr A-4
HWS Azoty Boisko A
PH Progress
2:0
25:23
25:19
STARA GWARDIA
2018.06.16, 10:00
Mecz nr A-5
HWS Azoty Boisko A
STARA GWARDIA
0:2
21:25
22:25
MOSIR Sieradz
2018.06.16, 11:00
Mecz nr A-6
HWS Azoty Boisko A
KS LANG TEAM KOŁCZYGŁOWY
2:1
17:25
25:22
15:11
PH Progress

B

2018.06.15, 14:00
Mecz nr B-1
HWS Azoty Boisko C
OLD BOY
0:2
13:25
18:25
MCKiS OLDBOYE Jaworzno
2018.06.15, 18:00
Mecz nr B-2
HWS Azoty Boisko B
ORLIK IŁOWA
0:2
18:25
13:25
OLD BOY
2018.06.16, 10:00
Mecz nr B-3
HWS Azoty Boisko B
MCKiS OLDBOYE Jaworzno
2:0
25:12
25:19
ORLIK IŁOWA

C

2018.06.15, 14:00
Mecz nr C-1
HWS Azoty Boisko D
TORNADO
0:2
13:25
4:25
PROFESSIONAL WARSZAWA
2018.06.15, 19:00
Mecz nr C-2
HWS Azoty Boisko B
OLD STARS NAŁĘCZÓW
2:0
25:8
25:16
TORNADO
2018.06.16, 11:00
Mecz nr C-3
HWS Azoty Boisko B
PROFESSIONAL WARSZAWA
2:0
25:19
25:18
OLD STARS NAŁĘCZÓW

Baraże

2018.06.16, 15:00
Mecz nr D-1
HWS Azoty Boisko A
KS LANG TEAM KOŁCZYGŁOWY
2:0
25:10
25:11
OLD STARS NAŁĘCZÓW

Finałowa

Półfinały

2018.06.17, 09:00
Mecz nr F-1
HWS Azoty Boisko A
PH Progress
0:2
17:25
22:25
MCKiS OLDBOYE Jaworzno
2018.06.17, 09:00
Mecz nr F-2
HWS Azoty Boisko B
PROFESSIONAL WARSZAWA
2:0
25:18
25:19
KS LANG TEAM KOŁCZYGŁOWY

Mecz o III miejsce

2018.06.17, 12:00
Mecz nr G-1
Boisko 2
PH Progress
2:0
25:19
25:13
KS LANG TEAM KOŁCZYGŁOWY

Mecz o I miejsce

2018.06.17, 12:00
Mecz nr G-2
Boisko 1
MCKiS OLDBOYE Jaworzno
2:0
25:13
25:13
PROFESSIONAL WARSZAWA
 
 

Sponsor Główny:

Partnerzy:

Miasto Gospodarz:

Patronat:

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij